Agnieszka Chylińska powraca na scenę! Gdzie wystąpi artystka? [KONCERTY, DATY]

2020-08-08 10:52 MK
Agnieszka Chylińska
Autor: Piotr Matusewicz/East News

Rusza letnia trasa koncertowa Agnieszki Chylińskiej. Artystka zawitała już do Ostródy, a następnie wystąpi w Mrągowie i Płocku. Koncerty są częścią trasy Warto było szaleć tak! 25 lat na scenie. Bilety są jeszcze w sprzedaży. Wszystkie daty i miasta znajdziecie na ESKA.pl.

Agnieszka Chylińska - nowe daty na koncerty gwiazdy w 2020 roku zostały już ogłoszone! To zdecydowanie jedno z najważniejszych przedsięwzięć w życiu zawodowym piosenkarki.

- Kiedy skończyłam 18 lat, jedynym moim marzeniem było wyjście na scenę i wykrzyczenie swojego młodzieńczego buntu, swoich emocji, siebie… Myślałam, że to będzie jednorazowe, że nikt nie zaufa tej szalonej i niegrzecznej dziewczynie, jaką byłam. Po 25 latach, kiedy okazało się, że sen osiemnastolatki trwa i stał się moją drogą, pasją, pracą i namiętnością, muszę przyznać – w środku ciągle mam zbuntowane dziecko, które cały czas chce krzyczeć, mówić do ludzi, pragnie ich obecności i sympatii.
Dlatego na samą myśl o mojej Trasie 25-lecia czuję ogromną euforię i entuzjazm. To moje życie, największa miłość i najcudowniejsza relacja: ja i Publiczność. Bo koncert to zawsze duet: artysta i ludzie, którzy go cenią i uwielbiają słuchać. Chcę do Was przyjść taka, jaka jestem: bezczelnie szczera, cholernie Wam oddana i mająca od lat ogromny problem ze słowem „kompromis”. Przez te 25 lat razem dojrzewaliśmy. Dowiadywaliście się co u mnie po tekstach piosenek i kolejnych zmianach kolorów włosów. Bo ja właśnie taka jestem: zmienna i konsekwentna w swoim szaleństwie. Ta trasa jest WAM dedykowana. O Was myślałam, gdy ją przygotowywaliśmy i to ja na Was czekam. Bądźmy tam razem szczęśliwi i dobrze się bawmy, bo o to właśnie chodziło tej osiemnastoletniej dziewczynie 25 lat temu. WARTO BYŁO SZALEĆ TAK! - mówi Agnieszka Chylińska.

Koncerty odbędą się według wytycznych sanitarnych.

Pierwsze ogłoszone koncerty:
7.08.2020, godz. 20:00 - Ostróda Amfiteatr
9.08.2020, godz. 20:00 Mrągowo “Amfiteatr nad Czosem”
21.08.2020, godz. 20:00 Płock Amfiteatr

Bilety na wszystkie koncerty dostępne na stronie: https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/agnieszka-chylinska/.

Koncerty przełożone na 2021 rok
Najnowsze