Agata Rubik - wiek, wzrost, wykształcenie, różnica wieku, dzieci, Instagram

2021-05-01 17:07
Agata Rubik
Autor: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Kim jest Agata Rubik? Choć wiele osób jest myśli, że kobieta zaistniała w show biznesie jako żona Piotra Rubika, może być w lekkim szoku. Okazuje się, że Agata oprócz roli kochającej żony i mamy jest jeszcze modelką i aktorką. Więcej szczegółów na jej temat, znajdziecie w artykule poniżej.

Agata Rubik - wiek, wzrost, wykształcenie, różnica wieku, dzieci, Instagram. Takie kwestie najczęściej interesują wiele osób. Agata Rubik to jak każdy wie, żona sławnego kompozytora Piotra Rubika. Co ciekawe, pochodzi z Wrocławia, a jej panieńskie nazwisko brzmi Paskudzka. Oprócz kochającej żony i mamy jest także polską modelką i aktorką. W 2004 roku zagrała w filmie Rh+, wcielając się w rolę Młodej. Rok później po namowie organizatorki konkursu, wzięła udział w Miss Dolnego Śląska i oczywiście wygrała. W tym samym roku, kiedy tylko zdała maturę postanowiła iść na kolejny konkurs - tym razem Miss Polonia. Agata zdobyła wtedy tytuł II wicemiss. Mało kto wie, ale to właśnie tam poznała swojego męża Piotra. Rok później dostała propozycję wzięcia udziału w międzynarodowym konkursie Miss Earth, której nie przyjęła. Modelka w 2008 roku wzięła ślub z kompozytorem, a na swoim koncie ma jeszcze występ w teledysku Psalm dla Ciebie i Strażnik raju. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Piosenki o miłości dla zakochanych i nie tylko

Agata Rubik - wiek

Ile lat ma Agata Rubik? Otóż żona Piotra Rubika urodziła się 12 grudnia 1986 roku, więc w 2021 będzie świętować swoje 35 urodziny.

Agata Rubik - wzrost

Jakiego wzrostu jest Agata Rubik? To ciekawi wielu internautów. Jak się okazuje, Agata jest wysoką kobietą i mierzy 175 cm wzrostu.

Agata Rubik - wykształcenie

Kim z wykształcenia jest Agata Rubik? Jak się okazuje, modelka jest absolwentką dziennikarstwa Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Jej mąż Piotr wiele razy powtarzał w mediach, że jest z niej bardzo dumny, ponieważ obroniła tytuł magistra na ocenę bardzo dobrą, a nawet dostała dyplom z wyróżnieniem.

Agata Rubik - różnica wieku z mężem

Jaka jest różnica wieku między Agatą Rubik, a jej mężem Piotrem? Ta kwestia zawsze budzi zainteresowanie wśród wielu osób. Otóż jak się okazuje, między szczęśliwym małżeństwem jest 18 lat różnicy. Jak widać wiek to tylko cyferki, a miłość nie ma żadnych granic! :)

Agata Rubik - dzieci

Czy Agata Rubik ma dzieci? Tak, modelka jest szczęśliwą mamą. Razem z mężem Piotrem są rodzicami Heleny (2009) i Alicji (2013).

Agata Rubik - Instagram

Czy Agata Rubik ma Instagrama? Tak, znajdziecie ją w kolorowej aplikacji bez problemu, wpisując w lupkę jej imię i nazwisko. Oficjalny profil znajduje się pod nickiem @agata_rubik i obecnie obserwuje celebrytkę ponad 80 tys. osób.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze