Adrian Makar w Szansie na Sukces - kim jest i co musisz wiedzieć o tym zdolnym chłopaku? [TYLKO U NAS]

2020-02-16 14:48 RW
Adrian Makar w Szansie na Sukces - kim jest i co musisz wiedzieć o tym zdolnym chłopaku? [TYLKO U NAS]
Autor: TRICOLORS/East News Adrian Makar w Szansie na Sukces - kim jest i co musisz wiedzieć o tym zdolnym chłopaku? [TYLKO U NAS]

Kim jest Adrian Makar? Wiek, wzrost, wykształcenie, zainteresowania, piosenki, Instagram, to pytania, które najbardziej interesują polskich internautów. Warto przyjrzeć się bliżej zwycięzcy 7. edycji programu Mam Talent, bo w najbliższym czasie może być o nim głośno. Wszystkie najważniejsze szczegóły o młodym artyście przybliżamy na ESKA.pl.

Adrian Makar mieszka w Dubience w woj. lubelskim, gdzie na co dzień charytatywnie udziela się w Stowarzyszeniu Przytulisko oraz pracuje jako kelner w jednej z chełmskich restauracji. O chłopaku zrobiło się głośno, kiedy kilka lat temu wygrał 7. edycję programu Mam Talent. W 2019 roku startował w preselekcjach do Eurowizji, ale niestety nie udało mu się przejść dalej. Jednak w tym roku los się do niego uśmiechnął i zobaczyliśmy go w 3 odcinku Szansy na Sukces, gdzie zaśpiewał piosenkę The Beatles - A Hard Day's Night. 

Historia Adriana

Kiedy Adrian Makar miał zaledwie 8 lat, trafił do Domu Dziecka, ponieważ jego mama nie miała warunków, aby opiekować się nim i jego starszą siostrą Natalią. Ojca nigdy przy nich nie było. Niestety matka chłopaka zmarła i rodzeństwo zostało pod skrzydłami Domu Dziecka. Później Makar sprawiał problemy wychowawcze - nie chodził do szkoły, a także przestał się uczyć. W sezonie szkolnym był umieszczony w placówce wychowawczej w Warszawie, gdzie jak sam przyznaje - bardzo się zmienił, oczywiście na lepsze.

Jego przygoda z muzyką zaczęła się właśnie w Domu Dziecka. Początkowo chłopak nie miał jak rozwijać swojego talentu. To wychowawcy odkryli jego niesamowity głos i zgłosili go do ogólnopolskiego konkursu Radosnych Serc. Makar wygrał i postanowił rozwijać swój wokal na zajęciach muzycznych Gminnego Ośrodka Kultury. Do dziś doskonali swój charakter oraz talent muzyczny.

Adrian Makar - Mam Talent

Adrian Makar mając zaledwie 15 lat, wyszedł na scenę programu Mam Talent. Już w odcinku castingowym wzruszył wszystkich do łez swoją historią oraz umiejętnościami wokalnymi. Wychowanek Domu Dziecka, zaśpiewał wtedy piosenkę Hallelujah w wersji polskiej, która dała mu przepustkę do kolejnych odcinków. Adrian doszedł do finału programu, gdzie zaprezentował utwór You Raise Me Up - Josha Grobana i tym samym stał się zwycięzcą 7. edycji show Mam Talent. Występ w telewizji i wygrana spełniła jego marzenie. Kolejnym jest zaśpiewanie na Eurowizji. Czy mu się uda? Dowiemy się w 3 odcinku Szansy na Sukces.

Adrian Makar - wiek

Ile lat ma Adrian Makar? Wiek chłopaka nie jest żadną tajemnicą. Zwycięzca 7. edycji programu Mam Talent ma 21 lat.

Adrian Makar - wzrost

Młody wokalista ma dokładnie 172 cm wzrostu.

Adrian Makar - wykształcenie

Chłopak skończył liceum o profilu Edukacja Wosjkowa.

Adrian Makar - zainteresowania

Choć Adrian całe serce wkłada w śpiewanie, to po godzinach interesuje się także podróżami oraz teatrem. Co ciekawe, interesuje się także wizażem i ma ukończony kurs makijażu.

Adrian Makar - piosenki

Młody chłopak na swoim koncie ma już dwie autorskie piosenki. Pierwsza - Where I Belong, a druga to Zagubiony. Swoją przyszłość wiąże z muzyką, dlatego obecnie pracuje nad nowym singlem, którego premiera odbędzie się już w lutym. Nagrywa go razem z pewnymi dziewczynami ze Stockholmu.

Najnowsze