Nick Sinckler - wiek, mąż, Instagram. Co wiemy o uczestniku Szansy na Sukces?

2020-02-16 14:48 MK
Nick Sinckler
Autor: PIOTR FOTEK/REPORTER

Przed nami kolejny odcinek specjalnej edycji programu Szansa na Sukces, której celem jest wyłonienie polskiego reprezentanta w Konkursie Piosenki Eurowizji 2020. Jednym z uczestników, którzy zawalczą w 3. odcinku o możliwość zaśpiewania przed europejską publicznością jest Nick Sinckler. Najważniejsze informacje o artyście znajdziecie na ESKA.pl.

Nick Sinckler - wiek, mąż, Instagram: oto trzy z najczęściej wyszukiwanych fraz dotyczących osoby popularnego wokalisty, jakie w wyszukiwarce Google wpisują internauci. Wokalista dał się poznać szerszemu gronu odbiorców w 2008 roku, kiedy to wziął udział w programie Fabryka Gwiazd. Od tamtej pory, Nick regularnie pojawia się w programach rozrywkowych, gdzie zachwyca swoją muzykalnością i talentem wokalnym.

W najbliższym odcinku Szansy na Sukces. Eurowizja 2020, który wyemitowany zostanie 16 lutego, artysta wraz z sześciorgiem innych uczestników zmierzy się z repertuarem legendarnego zespołu The Beatles. Czy to właśnie Nick Sinckler dostanie szansę, by reprezentować nasz kraj w maju w Rotterdamie?

Nick Sinckler - wiek

Ile Nick Sinckler ma lat? To jedno z pytań, na które odpowiedzi najczęściej poszukują internauci. Otóż, popularny wokalista przyszedł na świat 25 lipca 1980 w Nowym Jorku. Oznacza to, że w 2020 roku skończy 40 lat.

Nick Sinckler - mąż

Od 2007 roku, Nick Sinckler przebywa w Polsce. To właśnie tutaj rozwinął karierę muzyczną, współpracował z Kayah i Muńkiem Staszczykiem oraz spotkał miłość swojego życia. Wokalista jest zadeklarowanym gejem, a w sierpniu 2017 roku, w stanie New Jersey w Stanach Zjednoczonych, artysta poślubił swojego partnera Michała Kubę.

Nick Sinckler - Instagram

Artysta posiada oczywiście profile w mediach społecznościowych. Nick jest nawet bardzo aktywny na Instagramie. Regularnie wrzuca tam zdjęcia zarówno z koncertów, jak i życia prywatnego. Na ten moment, jego profil obserwuje ponad 20 tysięcy użytkowników.

Najnowsze