4Dreamers i inne gwiazdy spełnią marzenie fanów. Co trzeba zrobić? To bardzo proste!

2020-09-15 13:09 Ewelina Kulasza
4Dreamers
Autor: Screen z YouTube/4Dreamers (teledysk Nie Wiem)

Prawie każda osoba stąpająca po świecie ma swojego idola. Dla jednych są to poeci, influencerzy, a jeszcze dla innych artyści muzyczni. Jeśli jesteście fanami chłopaków z grupy 4Dreamers lub innych gwiazd młodego pokolenia na pewno mocno się ucieszycie! Wokaliści i wokalistki znani z The Voice Kids mogą spełnić Wasze marzenie. Szczegóły poniżej.

4Dreamers i inne gwiazdy spełnią marzenie fanów. Co trzeba zrobić? To z pewnością ciekawi wszystkich wielbicieli chłopaków i nie tylko! Grupę 4Dreamers tworzy czterech nastolatków, którzy poznali się w pierwszej edycji muzycznego show The Voice Kids. Jakub Szmajkowski, Mateusz Gędek, Maksymilian Więckowski i Tomasz Gregorczyk połączyli siły i od zakończenia programu tworzą muzykę i występują jako team. Chłopaki zdobyli serca wielu słuchaczy, a dodatkowo wzdycha do nich wiele fanek! To normalne, że marzeniem każdej osoby jest spotkanie swoich idoli na żywo. Szczęście i zachwyt jest wtedy gwarantowane, a wspomnienia zostają na całe życie! Teraz jest to możliwe również w przypadku gwiazd formatu The Voice Kids. Jeśli uwielbiacie chłopaków z boysbandu 4Dreamers, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zobaczyć ich na żywo! Co ciekawe, to samo tyczy się jeszcze dwóch uczestniczek muzycznego talent show - Viki Gabor, a także Marceliny Szlachcic. Co należy zrobić?

4Dreamers, Viki Gabor i inni - konkurs

Chłopaki z grupy 4Dreamers, Viki Gabor oraz Marcelina Szlachcic opublikowali na swoich oficjalnych kontach na Instagramie zdjęcia, na którym widać ich oraz elementy z filmu Trolle 2. Dodatkowo w opisach zamieścili pytanie do swoich fanów, czy chcieliby spotkać się z nimi na przedpremierowym pokazie ekranizacji. Aby tak się stało należy wykonać zadanie - w komentarzu pod zdjęciem u danej gwiazdy trzeba odpowiedzieć na pytanie. Nagrodą są bilety do kina na Trolle 2. Przedpremierowy pokaz filmu odbędzie się już 28.09.2020 roku w Warszawie. Wszystkie informacje na ten temat, znajdziecie u swoich ulubieńców z The Voice Kids na ich oficjalnych Instagramach.

Viki Gabor: Spotykam się hejtem i rasizmem [Gwiazdy bez Maski]
Najnowsze