Zuza Jabłońska połączyła siły z raperem. Takiego duetu nie spodziewał się nikt!

2020-09-15 11:37 Ewelina Kulasza
Zuza Jabłońska
Autor: VIPHOTO/East News

Zuza Jabłońska jeszcze nie tak dawno zapowiedziała swój debiutancki album Psycho, na którym znajdą się jej piosenki. Teraz fani dowiedzieli się, że wielkimi krokami nadchodzi nowy singiel. Co ciekawe, u boku Zuzy usłyszymy polskiego rapera. Takiego duetu chyba nikt się nie spodziewał!

Zuza Jabłońska połączyła siły z raperem. Takiego duetu nie spodziewał się nikt! Młoda wokalistka pędzi jak burza. Na swoim koncie ma kilka piosenek, które zostały bardzo dobrze odebrane przez słuchaczy, a jej teledyski w serwisie YouTube gromadzą tysiące oraz miliony odsłon. Najwięcej wyświetleń ma kawałek Powiedz mi to w twarz, który osiągnął ponad 17 milionów! Zuza ciężko pracuje na swój sukces, co widać i słychać. Pod koniec sierpnia 2020 roku, światło dzienne ujrzała nowa piosenka młodej wokalistki. Wierna, odważna i prawa, to oficjalny singiel promujący film Mulan. Kawałek można usłyszeć między innymi na napisach końcowych animacji Disneya.

Zuza długo nie czekała z kolejną niespodzianką dla swoich wielbicieli. Na początku września tego roku, ogłosiła swój debiutancki album Psycho, którego premiera będzie miała miejsce już 9 października 2020 roku. Co ciekawe, płyta ukaże się w dwóch wersjach - standardowej oraz deluxe. Znajdą się na nich hitowe single uczestniczki The Voice Kids. Ponadto gościnnie na jej krążku usłyszymy kilku wyjątkowych gości. Jednym z nich będzie raper, z którym Zuza Jabłońska nagrała nową piosenkę!

Nowości muzyczne 2020 - Zuza Jabłońska

Już w czwartek 24 września światło dzienne ujrzy nowy utwór Zuzy Jabłońskiej zatytułowany Duch. Co ciekawe, w nowej produkcji wokalistki usłyszymy polskiego rapera. W duecie z Zuzą zaśpiewa reprezentant częstochowskiej sceny hip-hopowej - Sarius (Mariusz Sariuszewski). Charakterystyczna barwa głosu wokalistki, zaprowadziła Zuzę do finału The Voice Kids i wciąż zachwyca. Młoda wokalistka świetnie odnajduje się w różnych odsłonach, przy czym jest niesamowicie estetyczna. Duet z raperem Sariusem na pewno wszystkich pozytywnie zaskoczy. My już nie możemy się doczekać premiery, a Wy?

Zuza Jabłońska opowiada o piosence Wierna, odważna i prawa z filmu Mulan! [WYWIAD]
Najnowsze