14-latka w coverze Ona by tak chciała. Pozwoliła sobie na zbyt wiele?

2019-10-29 16:06 MK
Oliwia Tomczak
Autor: YouTube.com/OliVia Tomczak

Mimo faktu, że od premiery kawałka Ona by tak chciała minęły już trzy miesiące, w sieci wciąż pojawia się wiele jego coverów oraz parodii. Można nawet zaryzykować stwierdzeniem, że od daty publikacji oryginalnej wersji audio w serwisie YouTubie, nie było tygodnia, w którym nie opublikowano żadnej z przeróbek hitu Ronniego Ferrariego. Przebój 2019 roku postanowiła wziąć na warsztat także 14-letnia uczestniczka show Mali Giganci. Zobacz wideo na ESKA.pl.

Piosenka Ona by tak chciała to bezsprzecznie jeden z największych przebojów tego roku. W zaledwie trzy miesiące, wykonujący ją Ronnie Ferrari, a właściwie Hubert Kacperski, dokonał niemożliwego dla wielu gwiazd muzyki i stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych nastoletnich muzyków w naszym kraju. Zamieszczony w serwisie YouTube plik audio odtworzono do dziś ponad 80 milionów razy, a sam utwór trafił nawet na światową playlistę serwisu streamingowego Spotify. Wielki sukces kawałka przyczynił się do tego, że inni twórcy internetowi postanowili umieścić na swoich kanałach własne jego interpretacje. Internauci mogli się już przekonać, jak Ona by tak chciała brzmi zagrane na gitarze, ukulele, czy też na... zabawkowym kurczaku. Kreatywni twórcy udowodnili również, że z bardzo imprezowego numeru można stworzyć balladę czy nawet kompozycję z gatunku blues. Teraz, swoją wersją przeboju Ronniego postanowiła podzielić się czternastoletnia Olivia Tomczak, którą widzowie mogą kojarzyć z udziału w show Mali Giganci.

Ona by tak chciała - cover 14-latki

Olivia Tomczak to z pewnością jedna z najmłodszych twórczyń internetowych, które zdecydowały się na nagranie coveru wielkiego przeboju Ronniego Ferrariego. Młoda artystka, która próbowała swoich sił w programie Mali Giganci, podzieliła się z widzami aż dwiema interpretacjami ocenzurowanej wersji singla. Pierwsza z nich została nagrana jako ballada, natomiast druga zaskakuje szybszym tempem. W komentarzach pod jej postem na Instagramie możemy przeczytać same pochwały. Zobaczcie sami, jak utalentowana 14-letnia wokalistka wypadła w tym hicie.

Najnowsze