Ronnie Ferrari, Selena Gomez i Taco Hemingway w jednym kawałku. Internauci zachwyceni!

2019-10-24 18:41 MK
Ronnie, Selena, Taco
Autor: Aneta Kwiatkowska/East News & face to face/FaceToFace/REPORTER & ESKA

Internet to takie miejsce, w którym niemożliwe staje się możliwe. Tak jest chociażby w przypadku wideo, które prezentujemy na ESKA.pl. Ciężko sobie wyobrazić, by w rzeczywistości w jednym studiu nagraniowym spotkali się tacy artyści jak Billie Eilish, Dawid Podsiadło czy Ronnie Ferrari. Twórczyni jednego z internetowych kanałów opublikowała miks kilku popularnych piosenek, który bardzo przypadł do gustu internautom. Zobacz go już teraz.

Sandra Rugała to jedna z wokalistek, które przekonały się o wielkiej sile internetu. Umieszczając w serwisie YouTube własne interpretacje polskich, jak i zagranicznych hitów, udało jej się dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, którzy docenili nie tylko jej zdolności wokalne, ale i profesjonalizm w montowaniu umieszczanych filmików. Na chwilę obecną, youtuberka posiada ponad 100 tysięcy subskrypcji. Zainteresowaniem cieszą się również jej profile społecznościowe, między innymi Instagram. Tam internetowa twórczyni ma ponad ośmiu tysięcy obserwujących, kibicujących jej i wspierających w spełnianiu marzeń. Z okazji 100 tysięcy subskrypcji, młoda artystka postanowiła przygotować nie lada niespodziankę dla swoich widzów. Otóż, po wcześniejszym skonsultowaniu z fanami listy utworów za pomocą ankiety na Instagramie, stworzyła ona wielki miks przebojów swojego kanału na YouTubie. Nie mogło zatem zabraknąć piosenek takich wykonawców jak Billie Eilish, Selena Gomez, Ronnie Ferrari czy Taco Hemingway.

Sandra Rugała - miks przebojów

Opublikowane w sieci wideo bardzo przypadło do gustu internautom. W zaledwie cztery dni, odtworzono je blisko 40 tysięcy razy! Wielbiciele talentu youtuberki uaktywnili się również w komentarzach. Wielu z nich namawia ją, by spróbowała swoich sił w programie The Voice of Poland. Być może Sandra Rugała weźmie sobie te rady do serca. Jesteśmy przekonani, że z takim głosem poradziłaby sobie doskonale! Zobaczcie wielki miks hitów Ronniego Ferrariego, Seleny Gomez, Billie Eilish i innych w jej wykonaniu.

Najnowsze