Kinga Kipigroch

i

Autor: Jan Bogacz / TVP Kinga Kipigroch zachwyciła w programie The Voice Kids 6.

12-letnia następczyni Celine Dion w The Voice Kids! To ona wygra 6. edycję? [WIDEO]

2023-03-17 16:21

Niezwykle skromna i cicha Kinga Kipigroch zaskoczyła potężnym głosem śpiewając jeden z największych światowych przebojów! Czy jesteśmy świadkami narodzin nowej gwiazdy na miarę Celine Dion? Ten występ trzeba zobaczyć! Mamy nagranie.

Przed nami kolejne Przesłuchania w Ciemno szóstej edycji The Voice Kids. Tym razem na scenie usłyszymy rozśpiewane dzieci z Małopolski oraz z Górnego Śląska. Wśród nich pojawi się Kinga Kipigroch. - Kinga jest osobą delikatną, wrażliwą, ale jest też osobą, która stawia sobie w życiu cel i stara się do niego dążyć - mówi o Kindze jej mama. I choć nastolatka może sprawiać wrażenie bardzo cichej, zmienia się nie do poznania kiedy wchodzi na scenę, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. 

Fani Voice Kids 6 mają swojego faworyta. Tym wykonaniem rozłożył trenerów na łopatki

12-letnia następczyni Celine Dion w The Voice Kids

Kinga Kipigroch zachwyciła w The Voice Kids 6

- Nie boję się publiczności. Jak śpiewam nie jestem osobą delikatną tylko taką mocną, silną dziewczynką. W marzeniach widzę siebie na wielkiej scenie. Zaczynam śpiewać, a wszyscy słuchają mnie w milczeniu - mówiła tuż przed występem Kinga Kipigroch, która fenomenalnie zaśpiewała przebojów My Heart Will Go On Celine Dion.

The Voice Kids 6 - ZMIANY, ZASADY i NOWOŚCI. Więcej pieniędzy do wygrania!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE