Aleksander Szwarnowiecki - The Voice Kids

i

Autor: Screen z YT: The Voice Kids Poland/Alek Szwarnowiecki - „Był Sobie Król” - Przesłuchania w ciemno | The Voice Kids Poland 6

Fani Voice Kids 6 mają swojego faworyta. Tym wykonaniem rozłożył trenerów na łopatki

2023-02-27 10:24

Tytuł najlepszego dziecięcego głosu w Polsce, to marzenie wielu młodych wokalistów. Uczestnicy The Voice Kids 6, już od pierwszego odcinka, udowadniają, że mają ogromne talenty i zasługują na wygraną. Choć 6. edycja dopiero się rozpoczęła, to widzowie już mają swojego faworyta. Według nich, to bezsprzeczny kandydat do zwycięstwa.

Program The Voice Kids 6 wystartował. Najmłodsi mają szansę zaprezentować swoje umiejętności wokalne przed ekspertami i pokazać na co ich stać. W przesłuchaniach w ciemno bierze udział około 100 uczestników, którzy zostali wyłonieni podczas pre-castingów. Każdy z uczestników, w wieku od 8 do 15 roku życia, stara się zachwycić widzów oraz udowodnić trenerom, że to właśnie on zasługuje na tytuł najlepszego, dziecięcego głosu w Polsce. Pierwszy odcinek The Voice Kids 2023 udowodnił, że poprzeczka jest postawiona naprawdę wysoko. Jeden z wokalistów urzekł widzów do tego stopnia, że według niektórych jest on głównym kandydatem do zwycięstwa w programie. Jego wrażliwość i dojrzała interpretacja sprawiły, że fani The Voice Kids mają swojego faworyta.

The Voice Kids 6 - ZMIANY, ZASADY i NOWOŚCI. Więcej pieniędzy do wygrania!

Martyna Gąsak oczarowała trenerów Voice Kids. Nie mogli uwierzyć, że to jej głos!

Aleksander Szwarnowiecki - The Voice Kids

Aleksander Szwarnowiecki w The Voice Kids wykonał utwór Był sobie król. Jego umiejętności wokalne oraz niesamowicie dojrzała interpretacja zostały docenione przez Dawida Kwiatkowskiego oraz Cleo. Trenerzy podkreślali, że dwunastolatek ma niebywały talent i ma szanse zajść bardzo daleko. Aleksander zdecydował, że swoją przygodę w programie będzie kontynuował pod skrzydłami Dawida.

Nie mogę się doczekać pracy z nim, bo jest to charakterystyczny przypadek w naszym programie. Charakterystyczny głos i taka dusza aktorska. Co on w Bitwach pokaże... Może być naprawdę ciekawie.

Swojego zachwytu nie ukrywają również widzowie programu, którzy niemal jednogłośnie przyznają, że dwunastolatek jest znakomitym kandydatem do zwycięstwa The Voice Kids 2023.

Alek Szwarnowiecki bajecznym wykonaniem odwrócił fotele. Kim jest uczestnik Voice Kids 6?

Wykonanie ...wow!!! mistrzowskie!!!. Przepiękny głos..z pewnością będziemy Alka oglądać w finale. Brawo!!!

Co za głos! Pełen pasji Alek Szwarnowiecki nadał scenie The Voice Kids nowych kolorów. Nie możemy się doczekać, aby usłyszeć ten anielski wokal w bitwach

Oj ten chłopaczek jeszcze pokaże...Jest Świetny❤️

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE