Weronika Rosati i Robert Śmigielski kłócą się w sądzie! "Robisz cyrk przed prasą"! [VIDEO]

2019-04-29 16:20
Weronika Rosati i Robert Śmigielski
Autor: Se.pl

Weronika Rosati i Robert Śmigielski spotkali się w sądzie w sprawie opieki nad małą Elizabeth. Eks kochankowie ostro ścięli w korytarzu na oczach paparazzich! Zobaczcie nagranie video!

Wojna, jaką Weronika Rosati wytoczyła byłemu partnerowi, udzielając wywiadu Wysokim Obcasom, nie ma końca. Mamy wręcz wrażenie, że sprawa zaostrza się. Weronika Rosati złożyła w sądzie w Los Angeles wniosek o nałożenie na byłego partnera zakazu zbliżania się do niej i ich córki, Elizabeth. Zgodnie z amerykańskim prawem taki zakaz obowiązuje tymczasowo już od momentu złożenia dokumentów. Po przesłuchaniu obu stron, 3 maja 2019, sąd decyduje, czy przedłużyć go na stałe.

>> Weronika Rosati walczy w sądzie w USA o zakaz zbliżania się przeciwko Śmigielskiemu!

To niestety nie koniec historii po-miłosnej Rosati i Śmigielskiego. Para spotkała się w sądzie - tym razem w Polsce - w celu ustalenia władzy rodzicielskiej nad roczną Elizabeth.

HOT TEMAT
Adele

Autor: AXELLE/BAUER-GRIFFIN/East News

Adele jest już po rozwodzie! Pochwaliła się znajomym

Podczas spotkania w sądzie Weronika Rosati i Robert Śmigielski ostro pokłócili. Aktorka i lekarz dyskutowali, nie zważając na obecność dziennikarzy. On jej zarzucał, że zabrała Elizabeth za granicę bez jego zgody i nie pozwala mu spotykać się z dzieckiem. Ona zaznaczała, by on nie zbliżał się do niej na odległość mniejszą, niż 91 metrów. On odpowiadał, że zakaz obowiązuje tylko w USA.

Robisz przedstawienie przed prasą. (...) Jedyne, co mi napisałeś w mailach, to to, że złożyłeś wniosek w sądzie nie po to wcale, żeby mieć kontakt ze swoją córką, tylko po to, żeby się wybielić w prasie

- mówiła Rosati, a na żądanie Śmigielskiego, by pokazała te maile, odpowiedziała:

Ja mam te maile.

Zobaczcie video:

NAJNOWSZE