Tym związkom gwiazd nie udało się przetrwać kwarantanny. Głośne ROZSTANIA 2020!

2020-07-04 17:11 nk
Lili Reinhart i Cole Sprouse
Autor: Mayer/face to face/FaceToFace/REPORTER

Nie jest tajemnicą, że przymusowa, wielotygodniowa kwarantanna nie sprzyja zdrowym relacjom w związku. Wiele par - także tym sławnym - nie wyszła na dobre, a wręcz była gwoździem do trumny wzajemnych uczuć. Jennifer Grey, Christina Ricci, Kelly Clarkson - to tylko niektóre świeżo upieczone singielki w światowym show biznesie. Kto jeszcze?

Okres pandemii koronawirusa to jeden z największych kryzysów społeczno-gospodarczych naszych czasów. Socjologowie już zastanawiają się, czego w efekcie wielotygodniowej kwarantanny domowej będzie więcej: porodów czy rozwodów. Ilość tych pierwszych będziemy mogli ocenić najwcześniej pod koniec roku. Jeśli chodzi o te drugie, to ich liczba już rośnie, co widać choćby po związkach gwiazd...

Zobaczcie, które znane pary rozstały się podczas kwarantanny związanej z covid-19 lub tuż po niej!

Brian Austin Green i Megan Fox

Po kilkunastu latach związku, 10 latach małżeństwa i doczekaniu się trzech synów Megan Fox i Brian Austin Green nie są już razem.

Plotki o kolejnym rozstaniu pary pojawiły się w maju, po tym, jak gwiazda Transformers pokazała się bez obrączki. Dziś Megan Fox spotyka się już z innym mężczyzną, Machine Gun Kellym.

Megan Fox i Brian Austin Green
Autor: Splash/EAST NEWS, www.instagram.com/colinwayne1

Lili Reinhart i Cole Sprouse

Uwielbiani przez fanów Riverdale Cole Sprouse i Lili Reinhart rozstali się już jakiś czas temu, ale informacja o zerwaniu wypłynęła pod koniec maja. W ostatnim czasie tabloidy często pisały o kryzysach ich związku, jednak dotąd parze udawało się przejść przez nie obronną ręką. Wiele wskazuje na to, że tym razem to już ostateczne rozstanie.

Lili Reinhart i Cole Sprouse
Autor: Mayer/face to face/FaceToFace/REPORTER

Sandra Kubicka i Kaio

Miał być wielki ślub w Polsce z trzydniowym weselem. W połowie maja 2020 Sandra Kubicka poinformowała jednak, że wraca do kraju sama. Dała przy tym do zrozumienia, że problemem był dla niej imprezowy styl życia narzeczonego.

Sandra Kubicka i Kaio Alves Goncalves
Autor: WBF

Channing Tatum i Jessie J

To nie jest happy end, na jaki liczyli fani związku Jessie J i Channinga Tatuma. Para po rozstaniu sprzed kilku miesięcy sprawiała ostatnio wrażenie szczęśliwszej niż kiedykolwiek i snuła wspólne plany na przyszłość. A jednak na początku kwietnia pojawiła się informacja, że  wokalistka i aktor po raz drugi się rozstali. Podobno wszystko przebiegło w przyjaźni.

Jessie J i Channing Tatum
Autor: Rex Features/East News

Sofia Richie i Scott Disick

Scott Disick i Sofia Richie rozstali się na dobre po niemal trzech latach wspólnego związku! Już na początku maja 2020 roku wiadomo było, że w związku nie dzieje się najlepiej. W połowie miesiąca media obiegła informacja, że para postanowiła "zrobić sobie przerwę". Dziś wiemy już, że to nie będzie tylko "przerwa"...

Scott Disick i Sofia Richie
Autor: Media-Mode / SplashNews.com/East News

Matthew Perry i Molly Hurwitz

Odtwórca roli Chandlera z serialu "Przyjaciele" znów jest do wzięcia. Matthew nie zamierza jednak czekać na cudowne z rządzenie losu i zamiast liczyć na cud, sam wziął sprawy w swoje ręce. Media donoszą, że Perry aktywnie szuka nowej dziewczyny... w internecie!

Matthew Perry
Autor: LP/Coleman Rayner/East News; 0000554/Reporter

Cara Delevingne i Ashley Benson

Tym razem to może być naprawdę koniec. Jak doniosły na początku maja zagraniczne media, Cara Delevingne rozstała się z Ashley Benson i ostatnie tygodnie izolacji spędziła już bez niej. Gwiazdy były parą przez dwa lata, a ich wspólne zdjęcia regularnie trafiały do mediów plotkarskich.

Cara Delevingne
Autor: Rex Features/East News

Kelly Clarkson i Brandon Blackstock

Kelly Clarkson po siedmiu latach małżeństwa złożyła pozew o rozwód z Brandonem Blackstockiem. Para spędziła ostatnie osiem tygodni w Montanie, gdzie razem z dziećmi izolowała się w obawie przed pandemią koronawirusa. Wiele wskazuje na to, że kwarantanna i nieustanne przebywanie razem źle odbiły się na relacji małżonków.

Kelly Clarkson z mężem
Autor: Everett Collection/East News

Jennifer Grey i Clark Gregg

Jennifer Grey i Clark Gregg byli małżeństwem przez 19 lat. Para oficjalnie od stycznia była w separacji, co ogłosiła dopiero na początku lipca. Decyzja o rozwodzie jest już ponoć podjęta, jednak jak oboje przyznają we wspólnym oświadczeniu - zawsze będą kochającą się rodziną.

Jennifer Grey i Clark Grey
Autor: Richard Shotwell/Invision/AP/East News

Christina Ricci i James Heerdegen

Aktorka złożyła pozew o rozwód po prawie 7 latach małżeństwa. Gwiazda Rodziny Addamsów i producent filmowy to kolejne ofiary koronawirusowej kwarantanny? Nie do końca... Wygląda na to, że Heerdegen był wobec żony agresywny. Zaledwie kilka dni wcześniej dostał oficjalny zakaz zbliżania się do Ricci.

Christina Ricci i James Heerdegen
Autor: SplashNews.com/East News

Dr. Dre i Nicole Young

Żona Dr. Dre złożyła papiery rozwodowe w sądzie w Los Angeles w poniedziałek 29 czerwca. Z dokumentów wynika, że powodem rozstania są "różnice nie do pogodzenia" pomiędzy małżonkami. Brzmi to dość zagadkowo, zwłaszcza biorąc pod uwagę staż małżeństwa: Dr. Dre i Nicole Young wytrzymali ze sobą przez niemal ćwierć wieku! Para pobrała się w 1996 roku.

Dr. Dre i Nicole Young
Autor: instagram.com / Dr. Dre
Hotplota.pl: Chłopak Adele ma dosyć ukrywania się?; Miley Cyrus na pustym stadionie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE