Kelly Clarkson o kwarantannie i rozstaniu z mężem: "W kółko robiłam to samo"

2020-06-18 13:07 KP
Kelly Clarkson z mężem
Autor: Everett Collection/East News

Fani Kelly Clarkson nie kryli zdziwienia, gdy na jaw wyszło, że na początku czerwca wokalistka złożyła pozew o rozwód z Brandonem Blackstockiem. Para była w związku od ośmiu lat i nic nie wskazywało w ostatnim czasie na kryzys w ich relacji. Teraz okazuje się, że małżeństwo najpewniej padło ofiarą kwarantanny. Wspólna izolacja stała się dla wokalistki trudna do zniesienia...

Związek Kelly Clarkson i Brandona Blackstocka to już przeszłość - przynajmniej wiele na to wskazuje. 4 czerwca 2020 wokalistka niespodziewanie złożyła pozew o rozwód z mężem. Para wzięła ślub w 2013 roku po roku randkowania i doczekała się dwójki dzieci. Wychowywała również syna i córkę Blackstocka z poprzedniego związku.

Teraz Kelly Clarkson po raz pierwszy skomentowała rozstanie z mężem. Choć gwiazda nie powiedziała tego wprost, wszystko wskazuje na to, że małżeństwo padło ofiarą izolacji związanej z pandemią koronawirusa - psychologowie już od tygodni ostrzegali, że ciągłe przebywanie w swoim towarzystwie i uciążliwe domowe obowiązki mogą wywołać kryzys w wielu związkach.

Kelly Clarkson o kwarantannie i rozstaniu

Szczerze mówiąc, byłam na emocjonalnym rollercoasterze. To było naprawdę trudne dla pracującego rodzica, ponieważ wciąż wykonuję te same prace. Szczerze to wyczerpuje, gotowanie każdego posiłku i sprzątanie non-stop po maluchach i nastolatkach! Wszyscy uczą się teraz w domu i to uczenie! Wszystko było szalone.

- powiedziała wokalistka wprost zapytana o to, jak się czuje.

Rzeczywiście trudno nie zauważyć zmęczenia aktorki. Na ostatnim zdjęciach, które zrobili jej paparazzi, gwiazda wyraźnie nie jest w dobrej formie. Spodziewaliście się, że kwarantanna zniszczy jej małżeństwo?

NAJNOWSZE