Cara Delevingne i Ashley Benson

i

Autor: Anthony Behar/Sipa USA/East News

Cara Delevingne zerwała z Ashley Benson! Kwarantannę spędzają osobno

2020-05-07 9:26

Tym razem to może być naprawdę koniec. Jak donoszą zagraniczne media, Cara Delevingne rozstała się z Ashley Benson i ostatnie tygodnie izolacji spędziła już bez niej. Gwiazdy były parą przez dwa lata, a ich wspólne zdjęcia regularnie trafiały do mediów plotkarskich. Co takiego się wydarzyło? Szczegóły na Hotplota.pl!

Magazyn People donosi, że związek Cary Delevingne i Ashley Benson jest już przeszłością. Fani modelki i aktorki spędzili ostatnie dwa lata na oglądaniu wspólnych zdjęć gwiazd, które często były fotografowane na wspólnych wyjściach przez paparazzich, ale chętnie pokazywały się też razem w sieci. Dziewczyny mają za sobą wiele krótkich rozstań i kryzysów, jednak wygląda na to, że tym razem sprawa jest poważna.

Informator People zdradza, że Cara Delevingne i Ashley Benson zerwały w ubiegłym miesiącu i nie spędzały razem czasu na kwarantannie.

Związki gwiazd, które nie przetrwały

Pytanie 1 z 6
Czyją dziewczyną była Hailee Steinfeld?

Cara Delevingne i Ashley Benson zerwały

Jak czytamy, między celebrytkami zaczęło psuć się kilka tygodni temu, gdy Cara Delevingne zaczęła spędzać więcej czasu z Margaret Qualley i jej siostrą Rainey oraz Kaią Gerber. Kwarantannę związaną z pandemią koronawirusa Cara odbywa w gronie znajomych.

Cara i Ashley miały wzloty i upadki, ale to już koniec. Ich związek dobiegł końca

- mówi informator People.

Dodajmy, że ostatnie plotki o rozstaniu Ashley i Cary pojawiały się w mediach w grudniu 2019 roku, kiedy to Cara Delevingne osobiście potwierdziła rozstanie na Twitterze. Tweet szybko jednak zniknął, a Ashley potwierdziła na Instagramie, że wciąż jest w związku z modelką.

Były ładną parą?