Megan Fox i Machine Gun Kelly na randce! On przyznaje, że jest ZAKOCHANY! [WIDEO]

2020-06-17 23:29 nk
Megan Fox
Autor: Carlos Tischler/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Teraz, kiedy już Megan Fox i Machine Gun Kelly nie kryją się z faktem, że są parą, muzyk postanowił uzewnętrznić swoje uczucia wobec pięknej aktorki. Artysta pokazał filmik z romentycznego pikniku z ukochaną i napisał wprost, że jest w niej zakochany! Czy to związek na lata?

Megan Fox przez lata była związana z aktorem znanym z serialu Beverly Hills 90210, Brianem Austinem Greenem. Choć ten związek daleki był od ideału i już kilkukrotnie przychodził poważne kryzysy, para doczekała się dwojga dzieci. Małżonkowie starali się naprawić swoje relacje i już wydawało się, że jest między nimi dobrze, kiedy pod koniec 2019 roku Megan wyleciała za granicę na plan zdjęciowy i... uświadomiła sobie, że bez Briana jest szczęśliwsza! Wtedy stało się jasne, że małżeństwa nie da się uratować.

Krótko potem Megan Fox dostała zaproszenie do udziału w nowym teledysku Machine Gun Kelly'ego, Bloody Valentine, w którym wcieliła się w partnerkę artysty. Między gwiazdami zaiskrzyło, jednak ten romans jeszcze dość długo udało się trzymać w tajemnicy.

Machine Gun Kelly ZAKOCHANY w Megan Fox

Choć Megan Fox chyba nie jest jeszcze gotowa na dzielenie się z fanami tak intymną sprawą, jak pierwsze miesiące nowego związku, Machine Gun Kelly postanowił nie ukrywać dłużej swojego szczęścia. Ostatnio przyznał na Twitterze, że gwiazda Transformers to jego dziewczyna.

Teraz Machine Gun Kelly poszedł jeszcze o krok dalej.

Piosenkarz pokazał w mediach społecznościowych krótki filmik z randki z Megan Fox. MGK to niezły romantyk! Zabrał swoją - już oficjalną - dziewczynę na piknik z sushi, zachodem słońca i mnóstwem kwiatów!

Zakochany.

- napisał wprost na Insta story.

Wróżycie im wspólną przyszłość?

NAJNOWSZE