Christina Ricci ROZWODZI SIĘ po 7 latach małżeństwa! Mąż aktorki był agresywny?

2020-07-02 22:10 nk
Christina Ricci i James Heerdegen
Autor: SplashNews.com/East News

Christina Ricci i James Heerdegen rozwodzą się. Aktorka złożyła pozew po prawie 7 latach małżeństwa. Gwiazda Rodziny Addamsów i producent filmowy to kolejne ofiary koronawirusowej kwarantanny? Nie do końca... Wygląda na to, że Heerdegen zaczął okazywać żonie agresję!

Pandemia koronawirusa ze szczególną mocą zaatakowała Stany Zjednoczone. Ostatnie miesiące były dla wielu Amerykanów czasem niepokoju, a wręcz ogromnego stresu.

Niestety, przymusowa domowa kwarantanna, która przedłużyła się na wiele tygodni, okazała się być dla wielu związków zabójcza. Przekonała się o tym Kelly Clarkson, której małżeństwo właśnie się kończy.

Christina Ricci rozwodzi się!

Amerykański serwis TMZ podaje, że Christina Ricci rozwodzi się z mężem po prawie siedmiu latach małżeństwa. Aktorka i producent filmowy, James Heerdegen, poznali się w 2011 roku podczas wspólnej pracy na planie serialu Pan Am. Para wzięła ślub 26 października 2013 roku w Nowym Jorku.

Z dokumentów rozwodowych można wyczytać, że przyczyną rozpadu związku są "różnice nie do pogodzenia". Gwiazda Rodziny Addamsów domaga się wyłącznej opieki nad 5-letnim synem, Freddiem.

TMZ podaje także, że dokładnie tydzień temu Heerdegen dostał zakaz zbliżania się do żony po małżeńskiej awanturze w ich domu w Los Angeles, podczas której producent miał opluć żonę.

Źródła zbliżone do Christiny Ricci twierdzą, że małżonkowie nie mieli intercyzy, ale to aktorka wnosiła większość pieniędzy do domowego budżetu.

Christina Ricci i James Heerdegen
Autor: Splash News/East News
Hotplota.pl: Chłopak Adele ma dosyć ukrywania się?; Miley Cyrus na pustym stadionie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE