Dr. Dre rozwodzi się z Nicole Young po 24 latach małżeństwa. Te zdjęcia to już przeszłość!

2020-06-30 11:01 mm
Dr. Dre i Nicole Young
Autor: instagram.com / Dr. Dre

Jeden z najsłynniejszych i najbogatszych amerykańskich raperów bierze rozwód! Media zza oceanu donoszą, że Dr. Dre i Nicole Young rozstają się po 24 latach małżeństwa! Kto wystąpił o rozwód i jakie są powody rozstania pary?

Dr. Dre rozwodzi się z żoną po 24 latach małżeństwa! Amerykańskie media donoszą, że wieloletnia partnerka rapera, Nicole Young wniosła pozew o rozwód.

Żona Dr. Dre złożyła papiery rozwodowe w sądzie w Los Angeles w poniedziałek 29 czerwca, o czym jako pierwszy poinformował The Times.

POWODY ROZSTANIA DR. DRE I NICOLE YOUNG

Z dokumentów złożonych w kalifornijskim sądzie wynika, że powodem rozstania są "różnice nie do pogodzenia" pomiędzy małżonkami. Brzmi to dość zagadkowo, zwłaszcza biorąc pod uwagę staż małżeństwa: Dr. Dre i Nicole Young wytrzymali ze sobą przez niemal ćwierć wieku! Para pobrała się w 1996 roku.

Niestety prawnicy obu stron odmówili komentarza i nie chcą tłumaczyć szczegółowych powodów, dla których Nicole zdecydowała się odejść od słynnego rapera.

Dr. Dre i Nicole Young mają razem dwójkę dorosłych dzieci w wieku 19 i 23 lat. Komentujący rozwód swojego idola fani podejrzewają, że powodem rozstania może być zdrada, ale oczywiście nikt nie ma na to żadnych dowodów. Niektórzy zwracają też uwagę, że w ostatnim czasie Dr. Dre i Nicole Young prawie nie pokazywali się razem. Ich najnowsze wspólne zdjęcie na Instagramie pochodzi sprzed prawie 2 lat!

Dr. Dre to jeden z weteranów amerykańskiego rapu i jednocześnie jeden z najbogatszych muzyków tego gatunku. Majątek artysty szacowany jest na około 800 milionów dolarów. Niestety nie wiemy, czy w 1996 roku małżonkowie podpisali intercyzę.

Wyświetl ten post na Instagramie.
22nd Anniversary! Headed to see Hamilton. Post udostępniony przez Dr. Dre (@drdre)
Hotplota.pl: Chłopak Adele ma dosyć ukrywania się?; Miley Cyrus na pustym stadionie
NAJNOWSZE