Channing Tatum i Jessie J znów zerwali! To już naprawdę koniec?

2020-04-05 21:46 kp
Jessie J i Channing Tatum
Autor: Rex Features/East News

To nie jest happy end, na jaki liczyli fani związku Jessie J i Channinga Tatuma. Para po rozstaniu sprzed kilku miesięcy sprawiała ostatnio wrażenie szczęśliwszej niż kiedykolwiek i snuła wspólne plany na przyszłość. Tymczasem zagraniczne media donoszą, że wokalistka i aktor po raz drugi się rozstali - co się stało i czy tym razem znów uda im się uratować relację?

Jessie J i Channing Tatum od początku relacji bardzo dbali o swoją prywatność. Para długie miesiące nie pokazywała się razem i jedyne, co ostatecznie zaoferowali fanom, to kilka niewyraźnych zdjęć na Instagramie. Nie można oczywiście mieć do nich pretensji - miłość w świetle reflektorów zbyt często źle się kończy.

Mimo życia z dala od mediów Jessie J i Channing Tatum od początku zmagali się z wieloma trudnościami. Choć informatorzy donosili, że zakochani bardzo do siebie pasują, para miała za sobą jedno poważne zerwanie - po miesiącu osobno wokalistka i aktor wrócili do siebie na początku tego roku. Nie na długo. Teraz dowiadujemy się, że znów zerwali!

Jessie J i Channing Tatum zerwali

Jak donosi People, Jessie J i Channing Tatum znów się rozstali.

Troszczyli się o siebie wystarczająco, aby spróbować ponownie, ale zdali sobie sprawę, że lepiej iść dalej. Zrobili to całkowicie przyjaźnie.

- czytamy.

Serwis nie podaje, jaki był powód kolejnego rozstania Jessie J i Channinga Tatuma. Trudno nie zauważyć, że za sprawą koronawirusa ostatnie tygodnie to nerwowy czas dla wszystkich - czy sytuacja stała się dla nich zbyt stresująca i odbiła na ich relacji?

Myślicie, że jeszcze do siebie wrócą?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Shirt 🍆 Post udostępniony przez J E S S I E . J (@jessiej)
NAJNOWSZE