Wszyscy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14.05.2021

i

Autor: Polsat Wszyscy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14.05.2021

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021: Uczestnicy jesiennej edycji. Kto wystąpi?

2021-07-20 13:20

Kto wystąpi w jesiennej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021? Uczestnicy jesiennej edycji są już znani. Producenci ogłosili już wszystkie gwiazdy, które w 15. edycji muzycznego show bawić będą widzów Polsatu. Za nami wszystkie ogłoszenia! Na Hotplota.pl skompletowaliśmy listę uczestników Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15 i sprawdzamy, który z nich ma największą szansę na zwycięstwo show.

Jesienią na antenę telewizji Polsat wraca jeden z największych hitów tej stacji - program Twoja Twarz Brzmi Znajomo. To już 15 edycja show! W ciągu czternastu poprzednich odsłon przez scenę TTBZ przewinęło się mnóstwo znanych gwiazd. To dzięki nim program wciąż cieszy się tak ogromną popularnością i może pochwalić się jednym z najlepszych wyników oglądalności w swojej kategorii.

Kto wystąpi w nowej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Jesień 2021 zapowiada się emocjonująco, bo już pierwsza ogłoszona uczestniczka była gwiazdą z najwyższej półki - przypomnijmy, że była nią Barbara Kurdej-Szatan. Kolejne ogłoszenia również nie zawiodły i tym samym otrzymaliśmy bardzo mocny skład TTBZ 2021.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 - uczestnicy jesiennej edycji

Barbara Kurdej-Szatan była pierwszą gwiazdą na liście nowych uczestników muzycznego show Polsatu, ale szybko okazało się, że stacja trzymała w rękawie kolejne asy - do Basi dołączyli m.in. Robert Janowski i Paulina Sykut-Jeżyna, dla której będzie to pierwsza od lat przygoda w roli nie prowadzącej, a uczestniczki programu telewizyjnego. Lista gwiazd jesiennej edycji zapełniła się równie szybko, co grono uczestników nowej edycji Tańca z gwiazdami.

Oto pełna lista uczestników Twoja Twarz Brzmi Znajomo:

Sonda
Będziesz oglądać nową edycję show?
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 02.07.2021

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo emitowany jest w telewizji Polsat od wiosny 2014 roku. Do tej pory stacja wyprodukowała 14 edycji. Wśród zwycięzców kolejnych sezonów show znajdziemy takie gwiazdy, jak Katarzyna Skrzynecka, Marek Kaliszuk, Stefano Terazzino, Bartłomiej Kasprzykowski, Ola Szwed, Maria Tyszkiewicz, Kacper Kuszewski, Mateusz Ziółko czy Paweł „Czadoman” Dudek. Ostatnią, czternastą edycję wygrał Lesław Żurek.