Paulina Sykut-Jeżyna

i

Autor: WBF

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Paulina Sykut-Jeżyna wystąpi w show! Marzyła o tym!

2021-07-10 11:48

Coraz większymi krokami zbliża się kolejna edycja programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zaczyna pojawiać się coraz więcej informacji dotyczących uczestników show. Pełna lista nie jest jeszcze co prawda znana, ale ostatnio Paulina Sykut-Jeżyna potwierdziła, że wkrótce będzie można zobaczyć ją na scenie. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Paulina Sykut-Jeżyna jest jedną z najpopularniejszych prezenterek telewizji Polsat. Prowadzi ona wiele programów rozrywkowych, a także festiwali muzycznych organizowanych przez stację. Przez wiele lat zapracowała sobie na miano gwiazdy Polsatu. Wkrótce, jak sama przyznaje, będzie można zobaczyć ją w zupełnie nowej roli. A chodzi tu o program Twoja Twarz Brzmi Znajomo, którego kolejna edycja zbliża się coraz większymi krokami. Jeżeli pomyśleliście, że prezenterka będzie prowadzącą show, jesteście w błędzie. Paulina będzie uczestniczką show. 

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ

Gwiazda sama potwierdziła to w rozmowie z dziennikarzami Pomponika. Sama przyznała, że propozycja ta była dla niej spełnieniem marzeń, które drzemały w niej już od dawna. 

QUIZ. Czy Monika Richardson ma przed Tobą tajemnice?! Sprawdź, co wiesz o prezenterce TVP

Pytanie 1 z 10
Kto jest bratem ciotecznym Moniki Richardson?

Może sama je odsuwałam, bo w moim życiu przez ostatnie lata działo się bardzo dużo, miałam mnóstwo pracy, zostałam mamą. Udział w programie to kolejny życiowy etap. Powiem szczerze, że kiedy poszłam na zrobienie odlewów twarzy, spotkałam się z Izą, instruktorką śpiewu, zaczęliśmy pracować nad utworami, coś we mnie drgnęło i odezwała się we mnie tęsknota i wielka radość. Strasznie mnie to nakręciło i jestem bardzo szczęśliwa. Wiem, że występy w TTBZ będą dla mnie przygodą życia i już czuje ciarki jak o tym mówię

powiedziała Paulina w rozmowie z dziennikarzami. 

Gwiazda dodała, że pracuje nad autorskimi utworami. Niewykluczone więc, że wkrótce będziemy mogli posłuchać całej płyty nagranej przez popularną prezenterkę. Też nie możecie się doczekać? :)