Barbara Kurdej-Szatan

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER/EastNews

Barbara Kurdej-Szatan w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021! Wygrana w kieszeni?

2021-07-06 8:46

Jednym z programów, który również jesienią wróci na antenę telewizji, będzie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Twórcy show przedstawili już pierwszą uczestniczkę i okazuje się, że udało im się pozyskać naprawdę duże nazwisko! To lubiana przez widzów aktorka Barbara Kurdej-Szatan. Gwiazda od początku kariery związana jest z muzyką, zatem jej występy mogą naprawdę należeć do tych najlepszych.

Jeszcze niedawno polskie media donosiły, że Barbara Kurdej-Szatan nie przyjęła od stacji TVN propozycji poprowadzenia nowej edycji Mam Talent u boku Marcina Prokopa. Aktorka potwierdzała te doniesienia, jednocześnie zapowiadając, że zdecydowała się na inny projekt. Teraz wiadomo już, co miała na myśli. Barbara Kurdej-Szatan to uczestniczka Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021.

Post poświęcony Basi Kurdej-Szatan pojawił się już na profilu programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Aktorka to pierwsza potwierdzona uczestniczka nowej edycji show i już dziś nie ma wątpliwości, że będzie ona mocną kandydatką do zwycięstwa. Gwiazda rozpoczynała bowiem karierę jako wokalistka i ma też spore doświadczenie w musicalach. W jej talent muzyczny i aktorski nie można więc powątpiewać.

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ

Barbara Kurdej-Szatan w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Fantastyczna!!! Wspaniałe wieści!!!

Kocha śpiewać, kocha tańczyć i kocha grać ??? A co najważniejsze, w każdej z tych dziedzin jest znakomita. Musicale to jej żywioł, bo ona się po prostu urodziła na scenie. Przed Wami, pierwsza uczestniczka 15.edycji programu @twojatwarzbrzmiznajomo - Basia Kurdej-Szatan ? My nie możemy się już doczekać jej wszystkich wcieleń w programie! ???

- czytamy na profilu Twoja Twarz Brzmi Znajomo na Instagramie.

Ogłoszenie zrobiło duże wrażenie na fanach. Na takie nazwiska czekali wszyscy.

Świetna wiadomość! ❤️ Piątkowe, jesienne wieczory zarezerwowane dla TTBZ i Basi! ?

O wow ale cudownie ???

- czytamy w komentarzach.

Co ciekawe, jak donosi Super Express, Barbara Kurdej-Szatan w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15 może liczyć nie tylko na świetną zabawę, ale i niezłe pieniądze. Według SE gwiazda na każdym odcinku show zarobi 10 tysięcy złotych. Za całość aktorka zgarnie więc 100 tysięcy.

Będziecie jej kibicować?