Chris Cugowski w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Ma talent po ojcu?

2021-07-19 12:16 kp
Chris Cugowski
Autor: Instagram/ Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Kolejnym uczestnikiem jesiennej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo został mężczyzna o bardzo znanym w Polsce nazwisku - i to nie przypadkowo! Chris Cugowski to syn byłego wokalisty Budku Suflera, Krzysztofa Cugowskiego. Christopher z powodzeniem rozwija swoją karierę, a teraz będzie miał okazję zaprezentować swój talent muzyczny i aktorski na antenie Polsatu.

Lista uczestników programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 powoli zapełnia się. Twórcom show udało się zaangażować tym razem naprawdę znane osobistości - swoich sił w TTBZ spróbują m.in. Barbara Kurdej-Szatan, Robert Janowski czy Paulina Sykut-Jeżyna. W weekend oficjalnie dołączył do nich syn Krzysztofa Cugowskiego, Chris Cugowski.

Krzysztof Cugowski Junior postanowił - wzorem ojca i starszych braci - związać się w swoim życiu z dziedzinami artystycznymi. W przeciwieństwie do krewnych wybrał jednak aktorstwo. 22-latek studiuje na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu w Winchester, a kilka miesięcy temu zrobiło się o nim głośno, gdy zdobył rolę w hicie Netflixa - Bridgertonowie.

>> Christopher Cugowski w Bridgertonach. Poznaliście syna Krzysztofa Cugowskiego na ekranie?

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Chris Cugowski w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15

Jak czytamy jednak w przedstawieniu sylwetki Chrisa Cugowskiego na profilu Twoja Twarz Brzmi Znajomo na Instagramie, chłopak od małego był związany z muzyką. Bardzo mu się to przyda w programie!

Chris ma dwie wielkie pasje: muzykę i aktorstwo. Muzyka jest nieodłączną częścią jego życia. Gra na pięciu instrumentach: gitarze, basie, pianinie, perkusji i ukulele 🎸🎹🥁🪕 W czasie pandemii udało mu się samodzielnie nagrać sporą kolekcję demówek.Aktorstwa uczył się już w liceum, a potem w angielskiej szkole Milton Abbey w Dorset. Stamtąd trafił na plan serialu Netflixa "Bridgertonowie", co było dla niego niezapomnianą przygodą.

Jak myślicie, uda mu się wylosować w show metamorfozę w jego własnego ojca? :)

NAJNOWSZE