Chris Cugowski

i

Autor: Instagram/ Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Chris Cugowski w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Ma talent po ojcu?

2021-07-19 12:16

Kolejnym uczestnikiem jesiennej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo został mężczyzna o bardzo znanym w Polsce nazwisku - i to nie przypadkowo! Chris Cugowski to syn byłego wokalisty Budku Suflera, Krzysztofa Cugowskiego. Christopher z powodzeniem rozwija swoją karierę, a teraz będzie miał okazję zaprezentować swój talent muzyczny i aktorski na antenie Polsatu.

Lista uczestników programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 powoli zapełnia się. Twórcom show udało się zaangażować tym razem naprawdę znane osobistości - swoich sił w TTBZ spróbują m.in. Barbara Kurdej-Szatan, Robert Janowski czy Paulina Sykut-Jeżyna. W weekend oficjalnie dołączył do nich syn Krzysztofa Cugowskiego, Chris Cugowski.

Krzysztof Cugowski Junior postanowił - wzorem ojca i starszych braci - związać się w swoim życiu z dziedzinami artystycznymi. W przeciwieństwie do krewnych wybrał jednak aktorstwo. 22-latek studiuje na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu w Winchester, a kilka miesięcy temu zrobiło się o nim głośno, gdy zdobył rolę w hicie Netflixa - Bridgertonowie.

>> Christopher Cugowski w Bridgertonach. Poznaliście syna Krzysztofa Cugowskiego na ekranie?

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Jak myślicie, uda mu się wylosować w show metamorfozę w jego własnego ojca? :)

Chris Cugowski w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15

Jak czytamy jednak w przedstawieniu sylwetki Chrisa Cugowskiego na profilu Twoja Twarz Brzmi Znajomo na Instagramie, chłopak od małego był związany z muzyką. Bardzo mu się to przyda w programie!

Chris ma dwie wielkie pasje: muzykę i aktorstwo. Muzyka jest nieodłączną częścią jego życia. Gra na pięciu instrumentach: gitarze, basie, pianinie, perkusji i ukulele ???? W czasie pandemii udało mu się samodzielnie nagrać sporą kolekcję demówek.Aktorstwa uczył się już w liceum, a potem w angielskiej szkole Milton Abbey w Dorset. Stamtąd trafił na plan serialu Netflixa "Bridgertonowie", co było dla niego niezapomnianą przygodą.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE