Robert Janowski uczestnikiem Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021

i

Autor: WBF

Robert Janowski w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021! Wygraną ma w kieszeni?

2021-07-09 16:56

Robert Janowski dołącza do obsady jesiennej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021! Prezenter znany do niedawna z anteny TVP wystąpi w 15. edycji jednego z najpopularniejszych show telewizji Polsat. Ze swoim doświadczeniem w pracy przed kamerą oraz talentem scenicznym Robert Janowski z pewnością będzie jednym z faworytów TTBZ!

Zgodnie z obietnicą telewizja Polsat zdradziła, kim jest kolejny uczestnik nowej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Do grona gwiazd jesiennej edycji dołącza Robert Janowski.

To on zna wszystkie melodie świata! ? Robert Janowski @jan.owski - aktor, wokalista, prezenter telewizyjny, dziennikarz radiowy, kompozytor, poeta, pisarz. A z zawodu weterynarz ? Człowiek wielu talentów. Uwielbiamy jego spokojny głos i nie możemy się już doczekać września, żeby usłyszeć go na scenie TTBZ ! ???

- tak producenci przywitali na Instagramie kolejnego uczestnika jesiennej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021. Robert Janowski to druga z ogłoszonych gwiazd nowej odsłony show. Pierwszą uczestniczką 15. edycji programu jest Barbara Kurdej-Szatan.

Kim jest Robert Janowski?

Robert Janowski ma 60 lat i pochodzi z Inowrocławia. Mając 20 lat występował w zespołach muzycznych, ale  prawdziwą karierę dał mu występ w musicalu Metro. Janowski jest także kompozytorem, dziennikarzem radiowym oraz - chyba przede wszystkim - prezenterem telewizyjnym. Widzowie z pewnością najbardziej znają go z prowadzenia popularnego programu "Jaka to melodia?".

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo obecny jest na antenie Polsatu od 2014 roku. Obecna edycja będzie już piętnastą z rzędu! Wśród zwycięzców dotychczasowych sezonów znajdziemy takie gwiazdy, jak Katarzyna Skrzynecka, Marek Kaliszuk, Stefano Terazzino, Bartłomiej Kasprzykowski, Ola Szwed, Maria Tyszkiewicz, Kacper Kuszewski, Mateusz Ziółko czy Paweł „Czadoman” Dudek.

14. edycję TTBZ wygrał Lesław Żurek.

Sonda
Będziesz oglądać nową edycję show?
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 02.07.2021