Klara Williams

i

Autor: Instagram/ Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Klara Williams w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021. Kim jest ostatnia uczestniczka?

2021-07-20 12:14

Twórcy jesiennej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo zdradzili już, kim jest ostatnia uczestniczka show. Listę gwiazd, które zaprezentują swoje umiejętności w programie zamyka Klara Williams, aktorka związana z katowicką i krakowską sceną teatralną. Od niedawna można oglądać ją też w obsadzie jednego z popularnych seriali Polsatu.

Znamy już wszystkich uczestników Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021. Polsat postarał się, by tym razem w show pojawiły się naprawdę rozpoznawalne osoby! Na scenie show zobaczymy więc m.in. Barbarę Kurdej-Szatan, Roberta Janowskiego, Paulinę Sykut-Jeżynę czy Adama Zdrójkowskiego. Teraz do grona uczestników Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15 dołączyła nieco mniej jeszcze znana, ale również utalentowana Klara Williams.

W ostatnich dniach twórcy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 podzielili się z widzami wieloma interesującymi informacjami. Poznaliśmy dwa ostatnie nazwiska uczestników - poza Klarą Williams to syn Krzysztofa Cugowskiego, Chris Cugowski - oraz nowych jurorów. Z show pożegnali się bowiem Kacper Kuszewski i Adam Strycharczuk. Tego pierwszego zastąpi Michał Wiśniewski, a drugiego - jeszcze nieoficjalnie - Gromee.

>> Gromee jurorem Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zastąpi Adama Strycharczuka 

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

- czytamy.

Klara Williams osobiście pochwaliła się udziałem w show na swoim profilu na Instagramie.

- napisała.

Klara Williams w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021

A kim jest ostatnia uczestniczka jesiennej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Klara Williams? Jak czytamy na profilu TTBZ, to aktorka teatralna i filmowa, którą ostatnio można oglądać w serialu Pierwsza miłość.

Tak! Wreszcie mogę Wam powiedzieć i cieszę się maksymalnie! Od września widzimy się w @polsatofficial w programie @twojatwarzbrzmiznajomo?!!!

Jesteście ciekawi, jak sobie poradzi?

Dwa lata temu ukończyła Akademię Sztuk Teatranych w Krakowie z filią we Wrocławiu.

Swoją przygodę z teatrem i muzyką rozpoczęła już w 2014 roku na Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Zdobyła wyróżnienie za niezwykle oryginalne wykonanie piosenki "Youkali" Rogera Fernaya i Kurta Weilla.

Obecnie jest aktorką Teatru Śląskiego im.S.Wyspiańskiego w Katowicach, a także gościnnie występuje na deskach Narodowego Teatru Starego w Krakowie.

Klara zagrała w filmach "Sługi Boże" i "Fuga", a w ostatnim czasie również w "Jak pokochałam gangstera" i "Mistrz". Niedawno dołączyła także do obsady serialu @pierwszamilosc ?