Tomasz Ciachorowski

i

Autor: WBF

Tomasz Ciachorowski w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021. Powalczy o zwycięstwo?

2021-07-14 9:47

Skład Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15 robi wrażenie! Choć twórcy ogłosili nazwiska dopiero kilkoro uczestników, już teraz widać, że zapowiada się świetna zabawa z Barbarą Kurdej-Szatan, Robertem Janowskim i Pauliną Sykut-Jeżyną na czele. Teraz do ich grona dołączył popularny aktor, Tomasz Ciachorowski. Jesteście ciekawi, jak sobie poradzi?

Jesienią na antenę Polsatu wróci jeden z najbardziej lubianych programów z gwiazdami - Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Show jest jednocześnie bardzo wymagające dla uczestników, którzy muszą popisać się nie tylko talentem wokalnym , ale i aktorskim, a wszystko to w towarzystwie bardzo mocnej charakteryzacji i ważących często wiele kilogramów kostiumów. Efekty metamorfoz w najsłynniejszych artystów za każdym razem robią jednak ogromne wrażenie.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 zapowiada się bardzo ciekawie. Jak dotąd poznaliśmy czworo uczestników - Roberta Janowskiego, Barbarę Kurdej-Szatan, Kasię Łaskę i Paulinę Sykut-Jeżynę. Nieoficjalnie mówi się, że dołączy do nich również Adam Zdrójkowski. Oficjalnie natomiast na pokładzie właśnie powitano Tomasza Ciachorowskiego.

Tomasz Ciachorowski w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ

Kocha pracę na planie i na teatralnych deskach ? Oprócz dyplomu aktora, @tomek_ciachorowski ma też dyplom inżyniera! Miał projektować napędy okrętowe, ale upomniała się o niego scena ?Uwielbia swoją suczkę Rejczel - rasy Jack Russell Terrier @rejczel_jrt , a także podróże, szczególnie do Włoch, dobre kino i wypady z przyjaciółmi ? Co będzie jego siłą napędową na scenie Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

- tak nowego uczestnika show zapowiedziano na oficjalnym profilu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Tomasz Ciachorowski ma za sobą występ w Tańcu z gwiazdami w 2016 roku, zatem z choreografią na scenie poradzi sobie z całą pewnością. Co z resztą? Aktor nie ukrywa, że jest bardzo podekscytowany, ale i pełen obaw!

No dobra, to już oficjalne, więc mogę się chwalić.Będę uczestnikiem kolejnej edycji @twojatwarzbrzmiznajomo i ogromnie ekscytuję się tym co mnie czeka w tym programie, ale przyznaję, że też potwornie stresuję, biorąc pod uwagę moje wokalne umiejętności ???. Trzymajcie mocno kciuki o od września oglądajcie moje zmagania łaskawym okiem ??

- napisał na swoim profilu na Instagramie.

Warto przypomnieć, że w nowej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo nowa osoba pojawi się również w składzie jurorów. Kacpra Kuszewskiego, który stawia teraz na inne projekty, zastąpi... Michał Wiśniewski.