Pierwsze posty gwiazd na Instagramie. Będziecie zaskoczeni [GALERIA]

2022-10-06 13:16 Joanna Dembek
Blanka Lipińska, Kuba Wojewódzki i Wersow
Autor: AKPA Blanka Lipińska, Kuba Wojewódzki i Wersow

Jesteście ciekawi jak wyglądały pierwsze posty gwiazd, ale nie chce wam się scrollować. Dotarliśmy do tych publikacji i zebraliśmy wszystko w jedną całość. Zobacz co wrzucali na Instagram: Friz, Oliwia Bieniuk, Blanka Lipińska, Mini Majk, Kuba Wojewódzki, Wersow, Tymek i inni celebryci.

Kiedy Instagram dopiero raczkował, służąc jedynie do komunikacji ze światem i znajomymi, gwiazdy nie za bardzo przejmowały się jakością publikowanych fotografii, co widać po pierwszych postach publikowanych przez celebrytów. Dopiero później przyszła moda na przemyślany layout, estetyczną kolorystykę, a celem stało się budowanie zasięgów. Ciekawi cię, jak wyglądały pierwsze posty gwiazd?

Gwiazdy i ich początki na Instagramie

Wiele osób, które lata temu zakładały swoje konta na Instagramie nie cieszyły się tak dużą sławą jak obecnie: Julia Wieniawa, Oliwia Bieniuk, Mini Majk czy Smolasty być może nawet nie marzyli o tak wielkich zasięgach i jedynie podziwiali takie osoby, jak: Kuba Wojewódzki, Krzysztof Ibisz, czy Alek Baron.

Blanka Lipińska w krótkich czarnych włosach, Wersow nurkująca w basenie, selfie Smolastego w sklepowym lustrze, czy dorastająca Wiktoria Gąsiewska w grzecznej sukience  - to i dużo więcej zobaczysz w naszej galerii.

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE