Julia Wieniawa - wiek, Instagram, wzrost, rodzice

i

Autor: Fot. wbf Julia Wieniawa

Julia Wieniawa - wiek, wzrost, mieszkanie, rodzice, ojciec, Taniec z Gwiazdami, Instagram

2023-05-26 12:28

Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Kim jest i gdzie mieszka Julia Wieniawa? Zastanawiacie się też, ile wzrost ma piękna piosenkarka i aktorka. Najważniejsze informacje o Julii Wieniawie znajdziecie już teraz na ESKA.pl

Julia Wieniawa - kim jest młoda gwiazda, o której coraz głośniej w polskim show biznesie? Julia Wieniawa z powodzeniem rozwija się zarówno w branży muzycznej, jak i w aktorstwie. Do końca 2018 roku Julia związana była z Antkiem Królikowskim. Później młoda gwiazda spotykała się z Baronem, gitarzystą zespołu Afromental. Aktualnie jej partnerem jest Nikodem Rozbicki. Widzom dała się szerzej poznać jako Paula, bohaterka serialu Rodzinka.pl. Dodatkowo w 2018 roku Julię Wieniawę zobaczyliśmy w filmie Patryka Vegi pod tytułem Kobiety Mafii. Aktorka wystąpiła także w serialu Zawsze Warto. W 2020 roku zagrała główną rolę w filmie W lesie dziś nie zaśnie nikt, a także pojawiła się w produkcji Jana Komasy Sala samobójców. Hejter. W 2022 wydała debiutancką płytę.

Julia Wieniawa - wiek

Julia Wieniawa urodziła się 23 grudnia 1998 roku. Gwiazda ma 23 lata.

Julia Wieniawa - wzrost

Julia Wieniawa była modelką MaxModels. Z jej profilu dowiadujemy się, że dziewczyna ma 161 cm wzrostu.

Julia Wieniawa - związki

Partnerem Julii jest aktor Nikodem Rozbicki. W lutym 2019 roku pojawiły się informacje, że Julia Wieniawa spotyka się z Baronem, muzykiem Afromental. Po kilku tygodniach medialnych doniesień, para potwierdziła swój związek. Po kilku miesiącach związku para rozstała się. Wcześniej aktorka spotykała się z Antkiem Królikowski.

Julia Wieniawa - rodzice, ojciec

Co jakiś czas Julia Wieniawa publikuje na Instagramie rodzinne zdjęcia m.in. z młodszą siostrą, czy mamą. O ojcu artystka wspomina rzadziej. Okazuje się, że Konrad Wieniawa-Narkiewicz jest cenionym artystą plastykiem. Rodzice Julii rozstali się, gdy ta była jeszcze małą dziewczynką. 

Sonda
Kto wygra 11. edycję Tańca z Gwiazdami?

Julia Wieniawa - Instagram

Julia Wieniawa prowadzi swoje oficjalne konto w serwisie Instagram. Jej profil nosi nazwę @juliawieniawa. Gwiazda na Instagramie chętnie pokazuje też piękne wnętrza swojego mieszkania, które mieści się w Warszawie.

moje skarby dwa! jest jeszcze trzeci, ale się gdzieś schował! ❤️?? WESOŁYCH ŚWIĄT! Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

Julia Wieniawa - muzyka

Wielką pasją Julii jest też muzyka. W 2018 roku ukazał się utwór Nie muszę, który stał się wielkim hitem. W 2020 roku do sieci trafiła piosenka Julii zatytułowana SMRC. Rok później razem z Maciejem Musiałowskim nagrała balladę Zabierz tę miłość. Niedawno wydała swoją debiutancką płytę pod tytułem Omamy.

Julia Wieniawa w Tańcu z Gwiazdami

W 2020 roku Julię mogliśmy podziwiać w Tańcu z Gwiazdami. Jej tanecznym partnerem był Stefano Terrazino. Gwiazda zajęła 2. miejsce.

Hotplota.pl: Pokaz mody, taniec grupowy i scena walki gwiazd kina... wszystko online!