Kuba Wojewódzki - wiek, wzrost, dziewczyna, kariera, Instagram

2021-04-13 14:12 Adam Bysiek
Kuba Wojewódzki
Autor: WBF

Kuba Wojewódzki - ile ma lat, kariera, wzrost, Instagram, dziewczyna to jedne z najczęściej wyszukiwanych haseł w ciągu ostatnich dni. Kuba Wojewódzki nieprzerwanie jest wzbudzającym mnóstwo kontrowersji dziennikarzem. Znany jest z tego, że lubi prowokować do przemyśleń i społecznej dyskusji na tematy istotne i aktualne. Sam mówi o sobie, że jest jednoosobową subkulturą, czemu nie sposób zaprzeczyć obserwując jego aktywność zawodową i jej formę, która z pewnością nie ma swego duplikatu w świecie polskich mediów.

Kuba Wojewódzki - wiek, wzrost, dziewczyna, kariera, Instagram. Jeśli jesteście ciekawi kim dokładnie jest Kuba Wojewódzki, to koniecznie przeczytajcie ten artykuł do końca. Zebraliśmy specjalnie dla Was najważniejsze fakty związane z Kubą Wojewódzkim, który z zawodu jest dziennikarzem. Urodził się w Koszalinie i choć sam mówi, że Koszalin nie ma szczęścia do ludzi, nie ukrywa swojego faktycznego pochodzenia.

Kuba Wojewódzki - wiek

Kuba Wojewódzki urodził się 2 sierpnia 1963 roku i jak łatwo policzyć teraz ma 58 lat. W wielu magazynach można znaleźć informacje mówiące o tym, że ten jest samozwańczym królem TVN, jednak nawet pobieżnie analizując wyniki oglądalności poszczególnych programów emitowanych na głównej antenie TVN, nie trudno dostrzec, że to właśnie prowadzony przez niego program Kuba Wojewódzki cieszy się od wielu lat sporą ilością widzów.

Kuba Wojewódzki - wzrost

Kuba Wojewódzki jest wysokim mężczyzną. Ma 1,87 m wzrostu.

Amadeusz Ferrari przed FAME MMA 10 | Koloseum

Kuba Wojewódzki już we wczesnych latach dzieciństwa przeprowadził się do Warszawy, gdzie dorastał i gdzie się wychował. To tutaj również kontynuował edukację w Szkole Podstawowej im. Władimira Komarowa w Warszawie, a następnie ukończył XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego w Warszawie - z opóźnieniem, ponieważ dwukrotnie nie zaliczył jednej z klas w szkole i był zmuszony ją powtarzać. Przez dziewięć lat studiował dziennikarstwo na UW, ale studiów nie ukończył, bo jak sam mówi nie da się być dobrym dziennikarzem po dziennikarstwie.

Kuba Wojewódzki - kariera

Kariera Kuby Wojewódzkiego zaczęła się stosunkowo wcześnie. Dziennikarz już w wieku 22. lat prowadził jeden ze swoich pierwszych programów na antenie Telewizji Polskiej. W 19878 roku został redaktorem Magazynu Muzycznego, a realizując praktyki studenckie pisał dla Życia Warszawy. Dziennikarz w niedługim czasie został dyrektorem muzycznym koncernu fonograficznego Arston i właśnie tutaj odpowiadał za wydanie albumów takich zespołów jak m.in. Kult, Reds, Kolaboranci, Farben Lehre, Apteka, Dezerter, Karcer czy T.Love. Prowadził również program Rockandroller, a chwilę później przeszedł do telewizji Polsat gdzie widzowie mogli zapamiętać go z prowadzenia kultowego show Halo!Gramy. Już w 1993 roku został oficjalnie dyrektorem Festiwalu Muzyków Rockowych w Jarocinie, nadal pracując na antenie programu trzeciego Polskiego Radia równolegle wydając swój miesięcznik, Brum. Był także prowadzącym program Polska piosenka, ludzie, zjawiska, epizody na antenie TVP Polonia. Później znów trafił na antenę tej stacji - tym razem w charakterze jurora programu Idol gdzie widzieliśmy go w pierwszej, drugiej i czwartej edycji kultowego i kochanego przez widzów show. Od 2002 roku do dziś prowadzi swój autorski program Kuba Wojewódzki, który w 2006 roku zamiast na antenie Polsatu jest nadawany już przez TVN. Dziennikarz związany był również ze znanymi festiwalami w Polsce, odpowiadał za ich współorganizację. Oprócz tego występuje stale na deskach teatru Michała Żebrowskiego 6. Piętro, gdzie gra główną rolę w spektaklu Zagraj to jeszcze raz, Sam.

Kuba Wojewódzki - Instagram

Kuba Wojewódzki od wielu lat prowadzi aktywnie swój profil na Instagramie. Obserwuje go tutaj ponad 1,3 miliona osób, przy czym ten obserwuje tylko i wyłącznie dwa inne profile - jak możecie się domyśleć, również prowadzone przez siebie. Te są związane z jego działalnością gastronomiczną i biznesową.

Kuba Wojewódzki - dziewczyna

Kuba Wojewódzki był w wielu związkach, o czym pisze w swojej Nieautoryzowanej autobiografii. Najgłośniej komentowany był jego jeden z najdłuższych związków z Anną Muchą, którą w wielu wywiadach wspomina w wielkim sentymentem. Później głośno było też o związku Kuby Wojewódzkiego z modelką Renatą Kaczoruk. Aktualnie nie wiadomo z kim tworzy parę, jednak z publikowanych przez niego zdjęć wynika, że z pewnością nie cierpi na samotność.

Najnowsze