Oliwia Bieniuk - wiek, Taniec z Gwiazdami, wzrost, serial, film, rodzice, chłopak, Instagram

2021-10-18 8:33
Oliwia Bieniuk
Autor: Screen z YouTube/Magazyn VIVA!

Kim jest Oliwia Bieniuk? To nie tylko córka Anny Przybylskiej, ale także modelka, aktorka i instagramerka. Ile ma lat? Czy ma chłopaka? Jak zaczęła się jej kariera w modelingu i aktorstwie? Teraz zobaczymy ją na parkiecie tanecznego show Polsatu. Najważniejsze szczegóły na jej temat, znajdziecie w artykule poniżej.

Spis treści

  1. Oliwia Bieniuk - wiek
  2. Oliwia Bieniuk - wzrost
  3. Oliwia Bieniuk - rodzice
  4. Oliwia Bieniuk - chłopak
  5. Oliwia Bieniuk - Taniec z gwiazdami
  6. Oliwia Bieniuk - Instagram

Oliwia Bieniuk - wiek, Taniec z Gwiazdami, wzrost, serial, film, rodzice, chłopak, Instagram. Te kwestie najbardziej interesują internautów. Oliwia Bieniuk to owoc miłości Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Od kilku lat dziewczyna wzbudza spore zainteresowanie wśród mediów, nie tylko dlatego że jest zjawiskowo podobna do swojej zmarłej mamy, ale również dlatego, że wróżą jej ogromny sukces. Co ciekawe, na swoim koncie ma już rolę w szkolnym filmie, a także w produkcji Reżysera Życia.Oprócz tego Oliwia jest również modelką, a zjawiskowe zdjęcia z sesji możemy podziwiać na jej oficjalnym Instagramie. Ponadto dziewczyna w 2016 roku została twarzą znanej sieciówki, czym zauroczyła dosłownie wszystkich! Co jeszcze musicie o niej wiedzieć? Zerknijcie poniżej.

Gwiazdy, które zagrały koncerty w Polsce tylko jeden raz

Oliwia Bieniuk - wiek

Ile lat ma Oliwia Bieniuk? To zastanawia wiele osób. Okazuje się, że dziewczyna urodziła się 18 października 2002 roku, więc w 2021 będzie świętować swoje 19 urodziny.

Oliwia Bieniuk - wzrost

Jakiego zrostu jest Oliwia Bieniuk? Jak się okazuje, celebrytka jest wysoka, ponieważ mierzy 170 cm wzrostu.

Oliwia Bieniuk - rodzice

Kim są rodzice Oliwii Bieniuk? Większość osób wie, że Oliwia jest córką Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej, która zmarła 5 października 2014 roku. Para choć się nie pobrała, tworzyła szczęśliwą rodzinę. Oprócz Oliwki owocem ich związku jest również Szymon (13 stycznia 2006) i Janek ( 21 marca 2011).

Oliwia Bieniuk - chłopak

Czy Oliwia Bieniuk ma chłopaka? Nie tylko internauci, ale również media interesują się jej życiem prywatnym. Córka Jarosława Bieniuka jest obecnie wolna. Wcześniej była związana z Michałem Krasodomskim, który pochodzi z Gdyni.

Oliwia Bieniuk - Taniec z gwiazdami

Oliwia Bieniuk została pierwszą uczestniczką jesiennej edycji Tańca z gwiazdami, którą oglądać będziemy mogli od września 2021 w Polsacie. Jej tanecznym partnerem będzie Michał Bartkiewicz zwycięzca poprzedniej edycji (jego partnerką na parkiecie była wtedy modelka Edyta Zając).

Oliwia Bieniuk - Instagram

Oliwia Bieniuk ma konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją blisko 200 tys. followersów! Znajdziecie ją bez problemu, wpisując w lupkę jej imię i nazwisko.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze