Małgorzata Rozenek i Parada Równości - będzie wizerunkowy kryzys?

i

Autor: Screenshot Instagram/m_rozenek Małgorzata Rozenek i Parada Równości - będzie wizerunkowy kryzys?

Małgorzata Rozenek zaliczyła poważną wizerunkową wpadkę? Tegoroczna Parada Równości odbije jej się czkawką

2022-06-27 10:05

Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyciła internautów swoją spektakularną kreacją, którą przywdziała z okazji tegorocznej Parady Równości. Niestety, jak dowiadujemy się z ostatnich doniesień, celebrytka niestety źle ustawiła swoje priorytety, a cała akcja okazała się... zwykłą pokazówką. Perfekcyjną czeka kryzys wizerunkowy?

Małgorzata Rozenek-Majdan była jedną z wielu polskich gwiazd, które promowały tegoroczną Paradę Równości, która przeszła ulicami Warszawy w minioną sobotę. W tłumie sojuszników społeczności LGBTQ+ znalazły się między innymi Maffashion, Julia Kamińska, Jessica Mercedes i Mandaryna, która bawiła zgromadzonych wykonując swoje najpopularniejsze utwory. Niestety, mimo skrupulatnej relacji z przygotowań i serii fotek w imponującej kreacji, na próżno było szukać Małgorzaty Rozenek wśród paradujących. Wygląda na to, że Perfekcyjna szykowała się tyle czasu, że na samą Paradę już "nie zdążyła" i ograniczyła się jedynie do fotek na Instagramie.

Małgorzata Rozenek i Parada Równości - będzie wizerunkowy kryzys?

Spostrzegawczy internauci z pewnością wychwycili, że choć Małgorzata Rozenek zamieściła na Instagramie filmik z przygotowań i kilka fotek w swoim spektakularnym stroju, nie znalazło się tam ani jedno zdjęcie przedstawiające Perfekcyjną wśród zgromadzonego tłumu. Jak wskazują ustalenia poczynione przez serwis Pudelek.pl, Małgorzata Rozenek ograniczyła się jedynie do wdziania kreacji i przejścia po pasach celem wykonania sesji zdjęciowej, a później... wróciła do swoich zajęć wcale nie biorąc udziału w Paradzie Równości.

Małgorzata spędziła kilka godzin na robieniu makijażu i charakteryzacji, bo jej strój naprawdę wyglądał imponująco. Potem, gdy już była gotowa, poszła na Paradę dosłownie na chwilę. Przeszła po pasach, udokumentowała to na Instagramie i wróciła do innych obowiązków influencerki - informuje źródło, na które powołuje się Pudelek.pl

Na czym faktycznie polegał udział Małgorzaty Rozenek w Paradzie Równości i czy rzeczywiście była to jedynie pokazówka? Tego nie wiemy na pewno. Główna zainteresowana nie odniosła się jeszcze do tej kwestii. Niewątpliwym jednak jest, iż cała sytuacja może mocno nadszarpnąć jej wizerunek i wiarygodność w sieci.

Viki Gabor podczas festiwalu w Opolu