Mandaryna KIPI SEKSEM w nowym klipie. W takiej odsłonie jej nie widzieliście!

2022-03-23 14:56
Mandaryna
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

Wszystko wskazuje na to, że Mandaryna poważnie myśli o ponownym podbiciu rynku muzycznego. Do sieci trafił właśnie najnowszy klip gwiazdy zrealizowany do remiksu jednego z jej największych hitów. W czarno-białym wideo piosenkarka zmysłowo wije się przed kamerą, wprawiając fanów w zachwyt. Z takiej strony jeszcze jej nie znaliście!

Mandaryna wzięła sobie do serca prośby fanów i w ostatnim czasie stale raczy ich nowościami muzycznymi. Na początku marca swoją oficjalną premierę miał najnowszy singiel gwiazdy zatytułowany po(między). Piosenka jest pierwszym w repertuarze Marty Wiśniewskiej utworem, do którego sama napisała tekst. Tylko u nas tancerka i wokalistka zdradziła, co kryje się za słowami kompozycji. Nie minęło kilka tygodni, a Mandaryna ponownie zaskoczyła wszystkich wielbicieli, publikując w sieci wizualizację do remiksu jednego z jej największych hitów. Mowa o piosence Good Dog Bad Dog, która promowała wydany w 2009 roku krążek AOK. Piosenka stale gości w koncertowej playliście Marty, a nakręcony do niej oficjalny wideoklip, w którym gościnnie pojawił się Gracjan Roztocki, jest uważany za jeden z najlepiej zrealizowanych w dorobku artystki. Po blisko 13 latach numer doczekał się inspirowanego latami 80. remiksu.

Sonda
Cieszy cię powrót Mandaryny?

Mandaryna w sexy wydaniu

Wokalistka ani na moment nie zwalnia tempa. Jej najnowszy klip zachwycił spragnionych nowości fanów. 

Oglądam i nie mogę się napatrzeć. Marta ruszyła "z kopyta" i karmi fanów tym, co lubią najbardziej. Ciekawymi i zaskakującymi projektami. Czy to w odbiorze audio, czy wideo. Marta życzę Ci wszystkiego, co najlepsze!

Z perełki wyczarowaliście diament. Świetny remix i te wizuale

Jakie to przyjemne. Kosmos! - piszą w komentarzach.

Cieszycie się z powrotu Mandaryny? Zachęcamy was do obejrzenia naszego wywiadu z artystką, w którym opowiada nie tylko o wspomnianym singlu po(między), remiksie Good Dog Bad Dog, ale także o nowej płycie i współpracy z dziećmi.

Mandaryna powraca!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze