Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski

i

Autor: TRICOLORS/East News

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski - ślub jak z bajki. Suknia panny młodej robi wrażenie!

2022-06-26 14:37

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wzięli ślub. Para, która doczekała się już dwóch córek, powiedziała sobie sakramentalne tak. Świeżo upieczeni małżonkowie relacjonowali wydarzenie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Panna młoda błyszczała w kilku kreacjach!

Ślub Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego to zdecydowanie jedno z największych wydarzeń kończącego się tygodnia. Para influencerów stanęła na ślubnym kobiercu w sobotę 25 czerwca i jak można się było spodziewać, w ich mediach społecznościowych nie zabrakło relacji z najpiękniejszego dla nich dnia. Rodzice Poli i Neli ostatnie miesiące spędzili na przygotowaniach do hucznego ślubu, o czym także ochoczo informowali swoich odbiorców na Instagramie. Nie dziwi zatem, że świeżo upieczeni małżonkowie nie wytrzymali i w czasie rzeczywistym informowali, co dzieje się za kulisami bardzo ważnego dla ich związku wydarzenia. Panna młoda postawiła na przykuwające uwagę stylizacje!

Ile Karolina Pisarek wydała na wesele? Kwota zwala z nóg!

Sonda
Czy myślisz, że Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zdecydują się na trzecie dziecko?

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wzięli ślub!

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski postanowili uwiecznić ostatnie chwile bycia narzeczeństwem i w drodze na ceremonię nagrali krótkie wideo, które potem przyszły pan młody umieścił na stories. Fani dostali także wgląd na wesele oraz poprawiny, które odbyły się 26 czerwca. Zobaczcie, jak Sylwia i Jan wyglądali na chwilę przed powiedzeniem sobie tak. Życzymy szczęścia!

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski

i

Autor: Instagram/jdabrowsky
Natsu szczerze o związku z Marcinem Dubielem. Kiedy zaiskrzyło?