Jessica Mercedes

i

Autor: VIPHOTO/East News Jessica Mercedes opowiada o zabiegach medycyny estetycznej

Jessica Mercedes zdradziła co zrobiła z twarzą. "Niczego się nie wstydzę"

2022-06-07 23:30

Jessica Mercedes przyznała, że jest bardzo dumna z wyglądu swojej twarzy. Zdradziła również, na jakie poprawki się zdecydowała i trzeba przyznać, że efekt jest zaskakująco naturalny. Jessica publicznie opowiedziała o zabiegach medycyny estetycznej.

Jessica Mercedes jest znaną blogerką, która w 2010 zdobyła dużą popularność za sprawą swojej wiedzy na temat mody, którą do tej pory dzieli się z fanami. Jest twórczynią dwóch marek: Veclaim oraz Moiess Swim. Celebrytka urodziła się 23 lipca 1993 roku w Kolonii w Niemczech. Szafiarka jest w połowie Polką. Jakiś czas temu poszła w ślady innych gwiazd upiększających się w salonach medycyny estetycznej i sama zdecydowała się na kilka poprawek.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wygląd Madonny wywołał sensację. Rozczarowuje czy zachwyca?

Jessica Mercedes otwarcie o zmianach w swoim wyglądzie

Jessica Mercedes obecnie skupia się na prowadzeniu swojego Instagrama, gdzie dzieli się swoimi modowymi stylizacjami i inspiracjami, a także relacjonuje zagraniczne podróże oraz branżowe imprezy. 29 latka w wywiadzie z jednym z portalów opowiedziała o tym skąd decyzja o poprawie wyglądu.

Myślę, że wszyscy widzieli moją słynną operację szczęki i to jest moja największa zmiana. Jestem z niej strasznie dumna. Wszystko trzeba z umiarem, żeby było naturalnie. Ulubione powiedzenia na Pudelka, to że dieta zmienia, ale ona też zmienia! Schudłam 8 kilogramów i jest trochę lepiej ze wszystkim – powiedziała w wywiadzie z „Pudelkiem”.

Jessica przez większość swojego życia wstydziła się swojego krzywego zgryzu i szczęki. Trzy lata temu poddała się operacji, dzięki której pozbyła się prześladującego ją kompleksu. Zabieg sprawił, że zmieniły się rysy jej twarzy, a to w połączeniu ze zgubieniem 8 kilogramów przyniosło widoczny efekt i wyraźną zmianę rysów twarzy. Gwiazda przyznała się również do powiększenia ust.

Zrobiłam usta, wolumetrii nie, ale usta. Niczego się nie wstydzę – dodała.

Po poddaniu się zabiegom, blogerka nabrała więcej pewności siebie i nareszcie dobrze czuje się we własnym ciele.

Jak powstał Top Gun Maverick? Gdzie i czym nakręcono sceny lotnicze? | To Się Kręci #8