Krzysztof Radzikowski z partnerką

i

Autor: Instagram/ krzysztofradzikowski Krzysztof Radzikowski z partnerką

gwiazdy

Krzysztof Radzikowski z ukochaną. Gwiazdor TTV pochwalił się zdjęciem. Zachwytom nie ma końca

2023-11-27 13:40

Krzysztof Radzikowski zasłynął z programu "Gogglebox. Przed Telewizorem" na antenie TTV. Ostatnio pochwalił się zdjęciem z żoną, a pod zdjęciem posypały się komentarze.

Krzysztof Radzikowski oprócz swojej kariery telewizyjnej w programie "Gogglebox. Przed Telewizorem", liczne sukcesy odnosił również w zawodach jako strongman. Były sportowiec zamieścił na swoim Instagramie, zdjęcie ze swoją żoną Michaliną Pyszkiewicz.

Krzysztof Radzikowski pochwalił się zdjęciem z ukochaną żoną

Popularny uczestnik show umieścił na Instagramie zdjęcie ze swoją wybranką. Michalina Pyszkiewicz - jego żona, na zdjęciu siedzi mu na kolanach, a pod zdjęciem zamieszczono wpis - "Jest weekend, jest impreza".

Para zebrała pod zdjęciem prawie 11 tysięcy polubień i mnóstwo komentarzy. Większość internautów komentowała zakochanych bardzo pozytywnie. Pojawiły się między innymi takie komentarze: "kobieta idealna", "brawo wy", "Piękni i młodzi" oraz "bardzo ładnie i gratuluję".

Krzysztof Radzikowski ma na swoim koncie wicemistrzostwo Europy Strongman oraz w wyciskaniu belki z 2009 roku. Przez wiele lat był jednym z czołowych reprezentantów strongman w Polsce. Na 12. gali Fame MMA zmierzył się z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem, jednak ostatecznie przegrał tę walkę. Razem z Michaliną Pyszkiewicz wychowują dwuletniego syna.

"Gogglebox. Przed telewizorem". Tak zmienili się Big Boy, Agnieszka Kotońska, Sylwia Bomba i inni. Metamorfozy uczestników
Listen on Spreaker.