Krzysztof Ibisz

i

Autor: AKPA / Screen/Instagram/@krzysztof_ibisz_official Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz ma BARDZO nietypową pasję. Można się zlęknąć

2022-10-12 12:22

Nikt by się nie spodziewał, jakie hobby ma Krzysztof Ibisz. Prezenter ujawnił internautom, że pasjonuje się militariami, a w swojej kolekcji posiada unikatowe egzemplarze broni.

Krzysztof Ibisz jest niezwykle zapracowanym człowiekiem. Prowadzi autorski program Demakijaż, jest gospodarzem programu Taniec z Gwiazdami, a od czasu do czasu bierze udział w eventach, podczas których wciela się w rolę prezentera.

Krzysztof Ibisz mocno angażuje się również w życie rodzinne, a ze swoją żoną, Joanną Kudzbalską, niedawno powitali na świecie swoje pierwsze, wspólne dziecko, syna Borysa, urodzonego 18 września 2022 roku. W tym całym wirze obowiązków, Krzysztof ma również czas na pielęgnowanie swoich pasji. Właśnie pochwalił się internautom, że jego hobby to militaria.

Krzysztof Ibisz ma słabość do broni

Opublikowany przez Krzysztofa Ibisza wpis na InstaStory z pewnością przyprawił niektórych o dreszcze. Kto by się spodziewał, że prezenter interesuje się bronią? Krzysztof wstawił zdjęcie radzieckiego karabinu z 1960 roku, i podpisał je słowami:

Żona nie rozumie mojego militarnego hobby, za to nie piję piwa, prawie nie oglądam meczów, nie łowię ryb. Mój nowy, kolekcjonerski AKM z 1960 r. produkcja ZSRR Iżewskij Mechaniczeskij - pochwalił się Krzysztof.

Okazuje się, że Ibisz ma tego więcej! Aby móc realizować taką pasję, należy wystąpić do Policji o pozwolenie, i jest ono wydawane tylko w wyjątkowych przypadkach, a co więcej trzeba być członkiem stowarzyszenia o charakterze kolekcjonerskim - jak podaje portal bron.pl.

Na tych drogach są UKRYTE LOTNISKA | ESKA XD - Prosto z salonu #59