Krzysztof Ibisz

i

Autor: AKPA Krzysztof Ibisz pokazał syna.

Krzysztof Ibisz pokazał nowonarodzonego synka. Posypały się gratulacje od gwiazd

2022-09-20 17:10

Krzysztof Ibisz pochwalił się wesołą nowiną. W wieku 57 lat popularny prezenter ponownie został ojcem. Na świat przyszedł jego synek, a w mediach społecznościowych postanowił pochwalić się zdjęciami, które powstały niedługo po jego narodzinach. W komentarzach posypało się wiele komentarzy od polskich gwiazd.

Krzysztof Ibisz i Joanna Ibisz zostali rodzicami. Para poinformowała, że ich długo wyczekiwany synek jest już na świecie. Na Instagramie jednej z największych gwiazd polskiej telewizji pojawił się wpis, w którym przekazał wesołą informację. - 8.09.2022r. przyszedł na świat nasz synek, Borys Ibisz. Za wsparcie w tym pięknym okresie bardzo dziękujemy. [...] Dziękujemy za wsparcie wszystkim naszym przyjaciołom i tym z Was, którzy przesyłali nam ciepłe słowa i myśli. Czujemy się najszczęśliwszymi ludźmi na świecie - czytamy na Instagramie prowadzącego Tańca z gwiazdami. Prezenter dodał także zdjęcia, na których widzimy Borysa. Koledzy i koleżanki z branży napisali komentarze.

ZOBACZ TAKŻE: Taniec z Gwiazdami 13 - wszystkie pary. Kto, z kim tańczy w programie? [JESIEŃ 2022]

HEJT NA WF, JAKUB GRABOWSKI, SEKRETY MUNDIALU, ILE PALI CZOŁG | ESKA XD #057

Krzysztof Ibisz pokazał syna. Komentarze gwiazd

Krzysztof Ibisz i jego żona otrzymali wiele gratulacji z powodu narodzin dziecka. Komentarze oraz zdjęcie zamieszczamy niżej.

Gratulacje dla was! - Magda Bereda

Ogromne gratulacje! Niech wasza miłość prowadzi go przez życie. - Rafał Zawierucha

Jak słodko! Jeszcze raz gratulujemy. - siostry ADIHD

Buziaki dla wszystkich, a przede wszystkim dzielnej Asi. - Kayah

Gratulacje kochani! Mila przybija piątkę Borysowi. - Magdalena Lamparska

Krzysiu, gratulacje dla was raz jeszcze. - Jacek Jeschke

Gratulacje złożyli też między innymi Joanna Koroniewska, Beata Tadla, Magdalena Swat, Karolina Pisarek, Golec uOrkiestra, Monika Mazur i Hanna Żudziewicz.