Krzysztof Ibisz wziął ślub! Kim jest Joanna Kudzbalska?

2021-08-13 18:12 es
Krzysztof Ibisz
Autor: WBF

Okazuje się, że zupełnie niespodziewanie nadarzyła się nam okazja do świętowania w ten weekend. Właśnie dowiedzieliśmy się, że Krzysztof Ibisz wziął ślub! Celebryta pochwalił się tym w social mediach! Kim jest żona Krzysztofa Ibisza, Joanna Kudzbalska?

Jeśli brakuje Wam powodów do świętowania w ten weekend - Krzysztofi Ibisz służy pomocą. Gwiazdor poślubił swoją narzeczoną! Wiadomość o tym, że Krzysztof Ibisz wziął ślub dotarła do nas z jego Instagrama. Tam też widzimy zdjęcia pary młodej. Wyglądali bajecznie!

Krzysztof Ibisz wziął ślub

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zaręczyli się w lutym. Ta wiadomość także dotarła do nas za pośrednictwem Instagrama. Właśnie tam pojawiła się również wiadomość o ślubie zakochanych.

Prowadzący Taniec z gwiazdami opublikował urocze zdjęcia z żoną. Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska z dumą prezentowali sporych rozmiarów obrączki.

Pan młody - klasycznie, w garniturze, któremu elegancji dodały złote spinki do mankietu. Pani młoda postawiła na białą suknię z długim rękawem oraz bez dekoltu. Stylizację dopełniły duże kolczyki i ozdoba na włosy.

ESKA XD #029 - ELIF, TANIEC Z GWIAZDAMI, SEKRETY TOUR DE POLOGNE

Kim jest żona Krzysztofa Ibisza, Joanna Kudzbalska?

Joanna Kudzbalska nie jest szerzej znana w show-biznesie, ale nie jest też zupełnie anonimowa. To uczestniczka Top Model! Jednak pozowanie nie jest jej jedynym zajęciem. Żona Krzysztofa Ibisza na co dzień zajmuje się medycyną i dietetyką. Prowadzi profil na Instagramie o tej tematyce.

Młodej parze życzymy szczęścia!

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska utrzymali swój ślub w tajemnicy do samego końca! Jakim gwiazdom jeszcze się to udało?

NAJNOWSZE