Hailey Bieber jest w ciąży? Dziecko Bieberów to dla fanów żadna nowość!

2021-07-24 21:00 mm

Czy Hailey Bieber naprawdę jest w ciąży? Niedawny post Justina Biebera narobił w sieci sporo zamieszania i wiele osób wierzy, że piosenkarz i jego żona naprawdę spodziewają się dziecka. Który to już raz para podpuszcza swoich fanów tematem powiększenia rodziny?

Ciąża Hailey Bieber to temat, który wraca jak bumerang od samego początku jej małżeństwa z Justinem Bieberem. Media wiele razy ogłaszały, że Bieberowie spodziewają się dziecka, ale jak dotąd rodzina kanadyjskiego piosenkarza jeszcze się nie powiększyła. Czy teraz nadszedł wreszcie TEN MOMENT?

W jednym ze swoich niedawnych postów Justin Bieber nazwał Hailey i siebie "mamą i tatą". I choć część fanów od razu uznała, że żartował mając na myśli psa, a nie prawdziwe dziecko, to jednak niektórzy biorą pod uwagę, że Justin chciał przygotować nas na ogłoszenie radosnej nowiny o swoim potomku.

Ciąża Hailey Bieber ogłaszana nie pierwszy raz

Temat ciąży Hailey pojawił się zaraz po ślubie modelki z Justinem Bieberem. Wiele osób myślało, że pospiesznie zawarte małżeństwo spowodowane jest wpadką. Mijały jednak kolejne tygodnie, a brzuch Hailey Bieber jakoś nie miał zamiaru przybrać ciążowych krągłości.

Plotki o ciąży Hailey Bieber wróciły na tapetę w 2019 roku. Przy kilku okazjach Justin wspomniał, że chce mieć dzieci - dla fanów był to jasny sygnał, że jego rodzina wkrótce się powiększy. Dodatkowo plotki o ciąży podgrzała sama Hailey, która w jednym z postów zasugerowała, że ma niepochamowany apetyt i nie może zdecydować się, na co ma ochotę...

W 2020 roku temat dziecka Bieberów powrócił po premierze piosenki All Around Me. Na końcu utworu pojawił się głos dziecka. Dla wielu fanów był to jasny przekaz, że wkrótce Justin Bieber będzie tatą.

Część osób uważa, że kiedy już Hailey Bieber zajdzie w ciążę, i tak się o tym nie dowiemy. Zdaniem części fanów modelka zrobi to, co Kylie Jenner: na jakiś czas zniknie z social mediów i urodzi dziecko w tajemnicy, a dopiero potem Bieberowie pokażą się z niemowlakiem. 

Czy tak właśnie się stanie? Naszym zdaniem Justin nie da rady zachować w tajemnicy faktu, że zostanie ojcem. A Wy jak sądzicie? :)

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY
NAJNOWSZE