Justin Bieber zostanie ojcem w 2021 roku? Ciąża Hailey coraz bliżej? [SONDA]

2021-01-11 13:15 mm
Justin Bieber, Hailey Bieber
Autor: SplashNews.com/East News

To, że Hailey i Justin Bieber zostaną rodzicami, jest dla wszystkich fanów raczej oczywiste. Pytanie tylko, kiedy piosenkarz i jego piękna żona zdecydują się na założenie rodziny. Dzień, w którym Hailey Bieber ogłosi, że jest w ciąży, z pewnością zbliża się wielkimi krokami. Czy dziecko pojawi się w życiu pary już w 2021 roku?

Justin i Hailey Bieber nigdy nie ukrywali, że chcą zostać rodzicami. Piosenkarz i jego żona już kilka razy poruszali publicznie kwestię powiększenia rodziny - dotychczas jednak we wszystkich wywiadach konsekwentnie chłodzili entuzjazm fanów i uspokajali mówiąc, że na ciążę i dziecko przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Czas jednak płynie nieubłaganie. W 2021 roku miną trzy lata od ślubu i dwa lata od oficjalnego wesela pary. U większości małżeństw po takim czasie zazwyczaj pojawia się pierwsze dziecko. A skoro zarówno Hailey, jak i Justin zgodnie przyznają, że chcą zostać rodzicami, pytania o to, kiedy modelka planuje zajść w ciążę są całkiem uzasadnione.

Czy dziecko Bieberów przyjdzie na świat już w tym roku?

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 08.01.2021

Kiedy Justin i Hailey Bieber zostaną rodzicami?

Zawsze, kiedy na Instagramie Justina Biebera lub jego żony pojawia się jakieś zdjęcie z dzieckiem, jak bumerang powracają pytania o ciążę modelki. Tak było choćby pod koniec grudnia, kiedy Hayley opublikowała filmik ze swoją siostrzenicą Iris.

Kiedy Hailey Bieber i jej słynny mąż dorobią się własnego malucha?

Dzień, w którym Justin Bieber ogłosi, że zostanie ojcem, z pewnością zbliża się wielkimi krokami. Czy myślicie, że stanie się to jeszcze w 2021 roku? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie znać, jaki jest Wasz typ.

NAJNOWSZE