Hailey Bieber mówi o incydencie z Las Vegas! Justin Bieber pokłócił się z żoną?

2021-07-15 11:28 mm

Czy Justin Bieber nakrzyczał na żonę podczas ostrej kłótni? Od kilku dni nie milkną echa wydarzeń z Las Vegas. Na jednym z filmów fani uwiecznili sytuację, która wyglądała jak ostra kłótnia pomiędzy małżonkami. Co naprawdę stało się w Las Vegas? Niemal tydzień po incydencie Hailey Bieber postanowiła przerwać milczenie i uciąć spekulacje.

Co naprawdę wydarzyło się w minioną sobotę w Las Vegas? Hailey Bieber zabrała głos i po kilku dniach wreszcie skomentowała filmik nakręcony po imprezie, na której bawiła się razem z mężem. Na wideo fani mogli zobaczyć, jak Justin Bieber energicznie gestykuluje i krzyczy w stronę swojej żony. Wiele osób odebrało to jako ostrą kłótnię małżonków. "Justin Bieber krzyczy na Hailey" - donosiły media, a część internautów wyciągała w komentarzach wnioski, że piosenkarz "nie szanuje Hailey Bieber".

Justin Bieber krzyczał na żonę? Jest komentarz Hailey Bieber

Wierni fani Justina Biebera bronili swojego idola. W sieci nie brakowało głosów, że Justin podniósł głos, żeby przekrzyczeć ludzi dookoła, a jego żywiołowa gestykulacja to po prostu ekscytacja, a nie agresja wobec żony. I wygląda na to, że fani mieli rację. Tak w każdym razie wynika z komentarza Hailey Bieber, która przerwała milczenie odnosząc się do incydentu z Las Vegas.

Hailey Baldwin postanowiła rozprawić się plotkami, jakoby jej mąż krzyczał na nią - i to w obecności obcych ludzi.

Wspominając, jak niesamowity był ostatni weekend. Świetny czas w atmosferze wielkiej miłości.

Każda inna narracja krążąca wokół tej sprawy jest fałszywa. Nie podkręcajmy tych negatywnych bzdur

- napisała Hailey Bieber przy zdjęciu, na którym widzimy ją całującą się z mężem.

W Radiu ESKA Na Lato: Jeszcze Więcej Hitów Na Czasie!
NAJNOWSZE