Hailey Bieber JEST W CIĄŻY? Justin Bieber sugeruje to w piosence All Around Me?!

2020-02-14 15:29 nk
Justin Bieber i Hailey Bieber
Autor: Invision/Invision/East News

Plotki o ciąży Hailey Bieber pojawiają się regularnie, kiedy Justin Bieber wspomni coś na temat planów tacierzyńskich, a czasem nawet kiedy o nich nie wspomni. Tym razem jednak fani wierzą, że Jus naprawdę daje im wyraźny sygnał! Czy rodzina państwa Bieberów powiększy się w ciągu najbliższych miesięcy? Ma o tym świadczyć piosenka All Around Me!

Justin Bieber wydał dłuuuugo oczekiwaną płytę Changes. Krążek ukazał się dokładnie 14 lutego 2020 - data jest o tyle znamienna, że krążek jest w całości poświęcony żonie piosenkarza i opowiada o miłości do niej. Czy Jus mógł wpaść na lepszy pomysł walentynkowego prezentu dla Hailey Bieber?!

Hailey Bieber w ciąży? Fani na tropie zaszyfrowanej wiadomości

Oczywiście belieberzy natychmiast oddali się intensywnemu odsłuchiwaniu płyty Justina Biebera, Changes. Niektórzy doszukują się w jednej piosenek zaszyfrowanej wiadomości.

Otóż w piosence All Around Me, poświęconej - a jakże! - miłości Justina do Hailey, na końcu pojawia się gaworzenie niemowlęcia. Zdaniem niektórych fanów to jasny znak, że Jus będzie niebawem ojcem! Bo inaczej po cóż miałby zamieszczać tam taki dźwięk!?

Na końcu All Around Me jest odgłos dziecka. Czy wkrótce pojawi się maleństwo?

Justin Bieber i Hailey Bieber są w ciąży. To moje przypuszczenie. Na końcu All Around Me jest głos niemowlęcia. To może oznaczać tylko jedną rzecz... Biebs niedługo będzie tatą 💕

Zaaaaaraaazzzzz... Na końcu All Around Me jest dźwięk dziecka. Justin Bieber BĘDZIE TATĄ!!!!!!

- piszą podekscytowane fanki w mediach społecznościowych.

Co Wy na to?

NAJNOWSZE