Hailey Bieber ukryje ciążę?! „Zrobi to, co zrobiła Kylie Jenner”

2020-01-22 13:23 AM
Hailey Bieber
Autor: Amy Sussman/Getty AFP/East News

Media nie ustają w spekulacjach na temat ciąży Hailey Bieber. I choć zarówno ona jak i Justin śmieją się z doniesień to wszyscy trzymają rękę na pulsie. Tym bardziej, że jeśli wierzyć mediom zza oceanu Hailey może pójść w ślady Kylie Jenner!

W ostatnim czasie kilkakrotnie mówiono o ciąży Hailey. Paparazzi śledzą każdy krok żony Justina i bacznie obserwują, czy modelka przypadkiem nie przytyła bądź nie zmieniła swojej garderoby na większą! Każdy taki krok ze strony Hailey to temat to kilkudniowych spekulacji na temat ciąży. Nic dziwnego, że wszyscy zainteresowani planami powiększenia rodziny państwa Bieber śledzą ich życie. Jak donoszą źródła Hailey planuje pójść w ślady Kylie i ukrywać ciążę!

HAILEY BIEBER ZAINSPIROWANA KYLIE JENNER

Tak więc już teraz pojawiły się doniesienia, że niedługo Hailey zrezygnuje z życia publicznego, ponieważ aktualnie jest we wczesnym etapie ciąży. Tej plotki sami zainteresowani nie potwierdzili, jednak coraz głośniej mówi się o tym, ze gdy Bieberowie faktycznie będą spodziewać się dziecka to Hailey poinformuje o tym dopiero z chwilą przyjścia malucha na świat.

Ostatnio paparazzi przyłapali Hailey na mieście, uchwycili moment, gdy żona Biebera trzymała się za brzuch. Szybko zaczęto mówić o ciąży, Hailey natomiast równie szybko ucięła spekulacje:

„Internet jest zabawny! Nie, nie jestem w ciąży. Po prostu uwielbiam jedzenie”. – wyznała.

Jeśli wierzyć mediom zza oceanu, to sprawa jest prosta. Jeśli Hailey zniknie z życia publicznego, wówczas może to oznaczać, że spodziewa się dziecka! Myślicie, że serio pójdzie w ślady Kylie Jenner?

Zobacz też: 

NAJNOWSZE