Hailey i Justin Bieber na nowych zdjęciach! Widać ciążę?

2021-07-20 17:16 mm
Hailey Bieber i Justin Bieber
Autor: Backgrid/East News

Plotki o ciąży Hailey Bieber to jeden z najgorętszych tematów ze świata show-biznesu w ostatnich dniach. Czy żona Justina Biebera rzeczywiście spodziewa się dziecka? Co chciał przekazać piosenkarz pisząc o "mamie i tacie" w swoim niedawnym poście na Instagramie? Fani artysty nie do końca mają pewność, czy wierzyć w ciążę modelki, a tymczasem w sieci pojawiły się nowe zdjęcia Bieberów. Czy po Hailey widać oznaki ciąży?

Jeśli Justin Bieber chciał zagrać na nosie mediom i ponabijać się ze swoich fanów, to z pewnością żart o "mamie i tacie" może zaliczyć do udanych. Nie wszyscy jednak mają pewność, czy aby na pewno nie chodzi o ciążę Hailey Bieber.

Przypomnijmy - zamieszanie wywołał post Justina Biebera z jego zdjęciem z żoną. Piosenkarz zamieścił przy fotce krótki tekst:

mom and dad (mama i tata)

Fani zasypali post komentarzami. Wielu z nich uznało, że to oczywisty żart, a niektórzy dopisywali: chyba powinieneś dopisać, że "psi mama i tata"...

Justin Bieber żartował? A może Hailey naprawdę jest w ciąży?

Nie wszyscy jednak byli tacy pewni, że Justin tylko zażartował ze swojego "rodzicielstwa". Piosenkarz wiele razy wspominał, że chce mieć z Hailey dzieci. Kilka razy dawał do zrozumienia, że czas powiększenia rodziny zbliża się wielkimi krokami.

Choć w oczach wielu osób Justin Bieber wciąż jest uzdolnionym muzycznie "dzieciakiem z Kanady", to jednak warto pamiętać, że muzyk skończył już 27 lat. Wielu jego rówieśników od dawna wychowuje dzieci, więc pewnie Bieberowie również wkrótce podejmą decyzję o powiększeniu rodziny.

Powracające plotki o ciąży Hailey Bieber sprawiają, że pewnie wielu z nas nieco inaczej spogląda na zdjęcia modelki, wypatrując podświadomie ciążowych krągłości. Naszym zdaniem nie widać ich jeszcze na najnowszych fotkach, ale może Wy się czegoś dopatrzycie?

Poniżej znajdziecie zdjęcia zrobione tuż po powrocie Bieberów do Los Angeles po weekendzie spędzonym w Cabo San Lucas w Meksyku.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY
NAJNOWSZE