Hailey Bieber i Justin Bieber

i

Autor: Robert O'Neil / SplashNews.com/East News

Justin i Hailey Bieber zostaną rodzicami?! Na Instagramie pojawił się wymowny post!

2021-07-20 10:51

Justin i Hailey Bieber zostaną rodzicami? Takie doniesienia pojawiają się co jakiś czas w mediach. Rzadko kiedy są one poparte mocnymi dowodami. Inaczej jest w tym przypadku. Post, który sugeruje, że rodzina państwa Bieberów wkrótce się powiększy, został dodany przez Justina!

Justin i Hailey Bieber często muszą mierzyć się z plotkami na swój temat. Media śledzą każdy ich ruch, a odkąd są po ślubie, nieustannie oczekują u nich zmian w postaci powiększenia rodziny. Na ten temat oboje milczą, a każde tego rodzaju plotki również są przemilczane i w konsekwencji zapomniane.

Ale czy obok wszystkich takich doniesień da się przejść obojętnie? Na Instagramie Justina Biebera pojawiła się fotka, na której pozuje z Hailey. W zdjęciu nie ma nic szczególnego, jednak gdy sporzy się na jego opis, wszystko stanie się jasne.

mama i tata

– brzmiał podpis fotki.

Myślę, że powinieneś zmienić ten opis na „Psia mama i tata”, zanim ktokolwiek to przekręci.

Fani natychmiast ruszyli ze śledztwem i uruchomili ciąg pytań. Za pomocą komentarzy próbowali dowiedzieć się, czy faktycznie Justin właśnie ogłosił, że zostanie ojcem?

Wielu internautów nie miało wątpliwości. Rodzina Bieberów powiększa się!

Hailey Bieber odpowiada na post Justina

Ale czy na pewno? Oprócz wielu pytań fanów, pod postem pojawił się również komentarz od samej Hailey Bieber. Oto co napisała:

No cóż, Hailey trochę późno przyszła z pomocą. Mleko zostało już rozlane i mnóstwo fanów jest przekonanych, że wkrótce rodzina Bieberów powiększy się!  

Sonda
Kiedy Twoim zdaniem Bieberowie zdecydują się na dziecko?
ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY