Hailey Bieber jest w ciąży? Nowe zdjęcia rozwiewają wątpliwości! [GALERIA]

2018-12-01 12:51

Czy Hailey Bieber jest w ciąży? W sieci pojawiły się nowe zdjęcia żony Justina Biebera. Jeśli ktoś już wcześniej wypatrzył jakieś krągłości na jej brzuchu, powinien koniecznie zobaczyć TE fotki!

Czy Hailey Bieber jest w ciąży? To pytanie wraca jak bumerang - zadają chyba wszyscy fani Justina Biebera od dnia, w którym okazało się, że piosenkarz poślubił Hailey Baldwin.

Jaka jest prawda? 

Nowe zdjęcia powinny wyjaśnić wiele wątpliwości i odpowiedzieć na pytanie, czy Justin Bieber zostanie wkrótce tatą.

HAILEY BIEBER JEST W CIĄŻY? JEŚLI TAK, TO BARDZO WCZESNEJ

Tuż przed pierwszym weekendem grudnia 2018 w sieci pojawiły się świeżutkie zdjęcia Hailey Bieber, żony Justina Biebera.

Na fotkach widzimy ją z odsłoniętym brzuchem. Na takie obrazki czekali chyba wszyscy fani, głodni odpowiedzi na fundamentalne pytanie: czy Justin Bieber i Hailey Baldwin pobrali się ze względu na ciążę dziewczyny piosenkarza?

Nowe zdjęcia Hailey Bieber, które znajdziecie poniżej, zrobiono tuż przed i po wizycie Hailey Bieber na zajęciach pilatesu. 

Na kilku z nowych fotek, tych zrobionych przed zajęciami, widzimy Hailey w bardzo luźnej czarnej bluzie. Można pomyśleć, że żona Justina Biebera skrywa pod nią ciążowy brzuszek.

>> Selena Gomez o swoim stanie zdrowia. Pierwszy tak szczery wywiad od bardzo dawna!

Ale nic z tego! Na szczęście paparazzi zaczekali też na wyjście Hailey Baldwin z pilatesu. Tym razem już z odkrytym brzuchem!

Czy ktoś jeszcze uważa, że Hailey Bieber jest w ciąży? Jeśli tak, to musiałby to być bardzo wczesny etap...

Zobaczcie sami!

Jak sami widzicie, plotki o ciąży Hailey Bieber są chyba na razie trochę przedwczesne :) Cieszycie się, czy może... czujecie rozczarowanie? XD

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE