Życie to są chwile - kiedy, gdzie i o której oglądać benefis Zenka Martyniuka?

2019-12-26 18:52
Życie to są chwile - kiedy, gdzie i o której oglądać benefis Zenka Martyniuka?
Autor: Materiały TVP Życie to są chwile - kiedy, gdzie i o której oglądać benefis Zenka Martyniuka?

Zenek Martyniuk to król muzyki disco. Nikt nie wyobraża sobie imprezy bez przebojów tego artysty. Prawdziwi fani wokalisty będą zadowoleni, ponieważ z okazji 30-lecia obecności na scenie będzie można usłyszeć największe przeboje piosenkarza i zobaczyć to wszystko w telewizji. Kiedy, gdzie i o której oglądać benefis Zenka Martyniuka?

Życie to są chwile - kiedy, gdzie i o której oglądać benefis Zenka Martyniuka? Wszyscy fani muzyki disco i dance zadają sobie to pytanie, wszak Zenek Martyniuk to niekwestionowany król muzyki tanecznej. 30-lecie obecności na scenie Zenka Martyniuka będzie można zobaczyć w telewizji i w internecie. Jesteście ciekawi gdzie, kiedy i o której? Wszystkie szczegóły dotyczące benefisu Zenka Martyniuka znajdziecie poniżej. 

Życie to są chwile - kiedy i gdzie oglądać benefis Zenka Martyniuka w TV?

Benefis Zenka Martyniuka Życie to są chwile, będziecie mogli obejrzeć w telewizji już 26 grudnia 2019 roku o godzinie 20:10 na antenie TVP2. 

Życie to są chwile - kiedy i gdzie oglądać benefis Zenka Martyniuka online?

Koncert Życie to są chwile będzie również dostępny w internecie. Benefis Zenka Martyniuka zostanie udostępniony po emisji w telewizji na platformie TVP VOD.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE