Tureckie gwiazdy

Zuhal z serialu "Emanet". Nie poznalibyście jej na prywatnych zdjęciach! Taka na co dzień jest aktorka Hilal Yıldız

Turecka telenowela "Emanet" cieszy się w Polsce sporą popularnością. Jedną z bohaterek serialu jest Zuhal - zimna i przebiegła kobieta, której celem jest zdobycie serca Yamana. W tę rolę wciela się aktorka Hilal Yıldız. która na prywatnych zdjęciach zupełnie nie przypomina serialowej Zuhal. Co o niej wiemy?

Spis treści

  1. Bohaterowie telenoweli "Emanet" 
  2. Aktorka, która gra Zuhal w telenoweli "Dziedzictwo" 
  3. Hilal Yıldız: co wiemy o aktorce z telenoweli "Dziedzictwo"? 
  4. Tak Zuhal z "Emanet" wygląda na prywatnych zdjęciach 

Bohaterowie telenoweli "Emanet" 

Seriale rodem znad Bosforu od wielu lat cieszą się sporym powodzeniem na całym świecie. W Polsce era na tureckie seriale rozpoczęła się wraz z rozpoczęciem emisji "Wspaniałego Stulecia" (2011 rok). Od tego czasu w polskiej telewizji pojawiło się mnóstwo produkcji, które zdobyły miano hitowych. 

Aktualnie fani tureckich seriali mogą śledzić w TVP losy bohaterów trzech tureckich seriali: "Emanet", "Zakazany owoc" oraz "Złoty Chłopak". 

"Emanet" ("Dziedzictwo") zadebiutował w marcu 2023 roku i zdobył spore grono widzów. Produkcja przedstawia losy biednej Seher (Sila Turkoglu) i bogatego Yamana (Halil İbrahim Ceyhan), których losy splatają się, gdy umierają ich bliscy. Pochodzący z różnych światów ludzie wspólnie opiekują się małym Yusufem i coraz bardziej się do siebie zbliżają. 

W obsadzie serialu znaleźli się także m.in.:

Aktorka, która gra Zuhal w telenoweli "Dziedzictwo" 

Jedną z bohaterek serialu jest także Zuhal - przebiegła i podstępna siostra Ikbal, która za wszelką cenę chce zdobyć serce Yamana. Kiedy biznesmen nie zwraca na nią uwagi, ta robi wszystko, by wyeliminować z gry Seher. 

Widzowie telenoweli "Emanet" kojarzą Zuhal z jej wiecznie niezadowolonej miny. Jak się jednak okazuje, aktorka, która wciela się w tę rolę - Hilal Yıldız - to piękność, która często się uśmiecha! Na prywatnych zdjęciach zupełnie nie przypomina granej przez siebie postaci. 

Hilal Yıldız: co wiemy o aktorce z telenoweli "Dziedzictwo"? 

Turecka aktorka urodziła się 12 kwietnia 1994 roku, co oznacza, że ma aktualnie 29 lat. Po ukończeniu studiów aktorskich, przygodę z zawodem rozpoczęła od graniu w sztukach teatralnych. 

W 2020 roku trafiła na plan telenoweli "Emanet", gdzie gra Zuhal. 

Tak Zuhal z "Emanet" wygląda na prywatnych zdjęciach 

Aktorka Hilal Yıldız to prawdziwa piękność! Gwiazda prowadzi konto na Instagramie, które obserwuje już blisko 100 tysięcy osób! Serialowa Zuhal zamieszcza tam wiele prywatnych zdjęć. Zobacz, jak wygląda na co dzień!