Zranione ptaki streszczenie. Ömer słyszy słowa Meryem i Durmuşa. Opacznie rozumie, że siostra nie chce się nim zajmować

2022-03-25 10:29 kg
Zranione ptaki
Autor: materiały TVP

W połowie marca 2022 roku Telewizja Polska pokazała ostatni odcinek Elif. Widzowie poznali zakończenie losów Macide, Melek, Elif, Kerema, Humeyry coraz Mahira i pożegnali się z ulubionymi bohaterami produkcji. Miejsce tureckiej telenoweli zajął serial znad Bosforu, Zranione ptaki. Produkcja opowiada historię Meryem i jej brata Ömera. Co wydarzy się w ich życiu w najbliższych odcinkach serialu?

Zranione ptaki to historia o siostrze, której miłość chroni rodzeństwo przed wszelkim złem. Meryem jest młodą, silną i piękną kobietą, los sprawił, że przez ostatnie pięć lat wychowuje swojego młodszego brata Ömera. Kiedy była nastolatką, ktoś dał dziecko jej ojcu Durmusowi. Ten zamierzał je sprzedać, jednak został wcześniej aresztowany. Teraz kobieta ciężko pracuje, aby mały Ömer nie trafił na ulicę. Dowiaduje się, że jej przyszywany brat jest synem wpływowego przemysłowca i został porwany w walce o władzę nad imperium rodzinnym. Mayrem pragnie połączyć Ömera z jego biologiczną rodziną.

Miłość i przeznaczenie - GWIAZDY SERIALU PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #38

Zranione ptaki - odcinek 11

Przerażony Ömer spotyka Czitę. Chłopak zaprowadza malca do domu. Gdy Ömer już ma wejść, słyszy słowa Meryem i Durmuşa, z których opacznie rozumie, że siostra nie chce się nim zajmować. Chłopiec znowu ucieka gubiąc zabawkę. Meryem znajduje szmacianego pirata. Nie może uwierzyć, że Ömer ma do niej tak ogromny żal. Czita zaprowadza Ömera do swojej kryjówki. Chłopiec spędza tam noc.

Sonda
Czy oglądasz tureckie seriale?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE