Zranione ptaki - Levent pozna prawdę o małżeństwie Meryem? Nowe odcinki przyniosą sporo emocji

2022-10-02 17:54 NN
Zranione ptaki: Meryem, grozi Tekinowi, że skoczy z balkonu
Autor: TVP

Zranione ptaki to popularny turecki serial emitowany przez Telewizję Polską, który zastąpił na antenie uwielbianą Elif. Co się wydarzy w nadchodzących odcinkach? Nadchodzą kolejne zwroty akcji.

Zranione ptaki to serial znad Bosforu, który skradł serca polskich widzów. W telenoweli przedstawione są losy Meryem i jej przybranego brata Ömera, którzy walczą o to, aby nie zostali rozdzieleni. Jak potoczą się losy bohaterów? Zdradzamy, co wydarzy się w 134, 135, 136, 137 i 138 odcinku serialu Zranione ptaki.

Zranione ptaki: Bahadir zażąda rozwodu, a Levent zacznie domyślać się prawdy

W nadchodzących odcinkach serialu Zranione ptaki Vedat zaprosi Leventa i Meryem do obejrzenia szwalni, a ci na miejscu... utkną razem w windzie. Znajdując się w pułapce, mężczyzna zacznie czynić ukochanej wyrzuty i zażąda wyjaśnień. Kobieta jednak nie wytrzyma stresującej sytuacji i straci przytomność. Levent złapie ją w ramiona i nie będzie w stanie dłużej powstrzymywać swoich uczuć, jednak romantyczne chwile przerwie odblokowanie się windy. Melis, która popędziła ich śladem do szwalni, zacznie obawiać się, że Meryem wyznała Leventowi prawdę i sprowadzi na miejsce Tekina. Wkrótce Ömer spędzi wieczór w domu siostry i jej męża, jednak ze strachu przed Tekinem będzie chciał szybko wrócić do domu. W rezydencji zacznie wypytywać Leventa o funkcjonowanie małżeństwa, w którym nie ma miłości. Mężczyzna poczuje się zdezorientowany, jednak zacznie podejrzewać, że jego ukochana wcale nie jest szczęśliwa w małżeństwie. Tymczasem Bahadira zaczną męczyć wyrzuty sumienia i poprosi Asli o rozmowę. Ta manipuluje nim jednak, wyznając mu miłość. Mężczyzna głupieje i postanawia rozwieść się z Hülyą. Co jeszcze się wydarzy? Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi streszczeniami nadchodzących odcinków Zranionych ptaków, które znajdziecie pod poniższym linkiem: 

Zranione ptaki: gdzie i kiedy oglądać?

Turecki serial Zranione ptaki emitowany jest od poniedziałku do piątku, o godzinie 18:45, na antenie TVP2. Wszystkie dotychczasowe odcinki znajdziecie też w ofercie platformy Vod.tvp.pl.

Sonda
Zranione ptaki - ulubiona postać?
ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE