Przysięga

i

Autor: Materiały prasowe Przysięga 698, 699 streszczenie. Yigit zostanie uprowadzony przez Savasa?

Przysięga 729, 730, 731, 732, 733 streszczenie. Gulperi nie chce uwierzyć, że Emir nie żyje i robi wszystko, żeby go odnaleźć

2022-10-02 16:43

Przysięga - w najnowszych odcinkach tureckiej telenoweli dowiemy się, że Gulperi nie chce uwierzyć, że Emir nie żyje i robi wszystko, żeby go odnaleźć, a Cavidan próbuje wyrzucić Beyhan ze swojego domu. W artykule znajdziesz streszczenie odcinków 729, 730, 731, 732, 733, które zostaną wyemitowane w dniach 3-7 października 2022 na kanale TVP1 lub na stronie VOD.TVP.PL. Już teraz sprawdź, co czeka bohaterów Przysięgi!

Przysięga to turecka telenowela, która skradła serca Polaków. W serialu przedstawione są losy Reyhan, która wychowywana z niezbyt zamożnej rodzinie, po śmierci matki trafia do bogatego domu swojego wuja Hikmeta. Sprawy komplikują się, kiedy Hikmet stara się zmusić młodą kobietę do małżeństwa z jego synem Emirem. 

Przedstawiamy streszczenia odcinków 729, 730, 731, 732, 733, których emisja odbędzie się 3-7 października 2022 o godz. 16:05 na antenie TVP1. Serial można również oglądać na stronie VOD.TVP.PL.

Przysięga - streszczenie odcinka 729 - poniedziałek 3.10.2022

Gdy Savas nie wyjawia Gulperi, co się stało z Emirem, ta strzela do niego z jego pistoletu i lekko go rani. Kemal i Narin informują Merta, że chcą go adoptować. Ten świadom, ile przeszli z jego powodu, nie udziela im jeszcze odpowiedzi, czy się na to zgadza.

Przysięga - streszczenie odcinka 730 - wtorek 4.10.2022

Savas, by udowodnić Gulperi, że nie ma nic wspólnego ze zniknięciem Emira, zabiera ją ze sobą do niejakiego Alerta Necmi, opiekuna dzieci ulicy, które widzą i słyszą wszystko, co się dzieje w mieście. Przepustką do tego świata jest sygnet, którym legitymuje się Savas. Alert, po godzinach oczekiwania przynosi wiadomość, że Emir Tarhun został porwany i zabity przez Płowego Ismaila. Mert podejmuje decyzję, by jego stosunki z Kemalem i Narin pozostały niezmienione.

Przysięga - streszczenie odcinka 731 - środa 5.10.2022

Gulperi nie chce uwierzyć, że Emir nie żyje i robi wszystko, żeby go odnaleźć. Nie ufa Savasowi, ale nie ma wyboru. Tylko on może jej pomóc. Narin i Kemal są zaskoczeni decyzją Merta, ale dają mu czas do przemyślenia jej. Mert rozmawia z Munevver i zaczyna rozumieć zachowanie Narin. Cała rodzina rozpacza po zniknięciu Emira i wszyscy podejrzewają o porwanie Savasa.

Przysięga - streszczenie odcinka 732 - czwartek 6.10.2022

Savas wpada na trop, prowadzący go do człowieka związanego z przetargiem, który wygrał Emir. Okazuje się, że to on go porwał. Gulperi jest zszokowana zachowaniem Savasa. Boi się, że mężczyzna jednak nadal chce się zemścić na Emirze. Mert zmienia zdanie i Narin jest szczęśliwa. Kemal i Narin postanawiają jednak adoptować Merta.

Przysięga - streszczenie odcinka 733 - czwartek 7.10.2022

Gulperi jedzie z Savasem w miejsce, gdzie jest przetrzymywany Emir. Kemal przygotowuje dla Merta wyjątkowy prezent. Cavidan nie może się doczekać powrotu syna. Niespodziewanie w domu Kemala pojawia się Masal. Nikt nie wiedział o powrocie dziewczynki z zagranicy. Cavidan próbuje wyrzucić Beyhan ze swojego domu.

Sonda
Najlepszy turecki serial to...
Jak powstał Top Gun Maverick? Gdzie i czym nakręcono sceny lotnicze? | To Się Kręci #8